Neler Yeni

work and travel sonrası amerikada kalmak

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Benim bildiğim kadarıyla dil okullari 2 yila kadar calisma izni veriyor olması lazim ama detaylı konusmak lazim
Amerika'ya dil okulu ile gidersen hiçbir şekilde çalışma iznin olmuyor. Başka ülkelerde belli bir ayı geçtiğinde part time olarak çalışabiliyorsun. Bkz: İrlanda +25 hafta gidersen part time çalışma iznin oluyor.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,342
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Normal değil ilk defa bu forumda gördüm aşırı abartıyorlar eskiden öyle değildi küfür argo kelimeleri değil bunlar
Niyetim kötülemek değil ama o zaman bir de Technopat'ın kurallar bölümüne göz atmanı öneririm. Bakalım hangi taraf daha sıkıcı.

shivabhai

80+
I have honestly never read such overwhelmingly good content like this. I agree with your points and your ideas. This info is really great. Thanks.
Same Day Tour to Sunrise Taj Mahal Tour | Take a Same Day Agra Tour | Exciting Family Holiday Packages | Taj Mahal Tour to adventure a wonder | Explore the Diversities of Indian Culture | Indian Culture with a Heritage India Tour
Mesaj otomatik birleştirildi:

This is such a great resource that you are providing and you give it away for free. I love seeing blog that understand the value of providing a quality resource for free.

Son düzenleme:

emircan.s

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Emircan Savaş
öncelikle merhabalar
benim 1 yada 2 sene içerisinde amerikaya work and travel ile gidip sonrasında dil okuluna yazılıp orda kalma gibi bir düşüncem var fakat akılımda bazı sorular var
dil okuluna yazılınca çalışma izni olmuyormus kampüs dışında (uber,doordash vs.) ama gördüğüm bazı youtuberlar ( anıl güler , osman aslan , rafet bala , ulaş aksoy , kemal erkut ) bunların green cardı yok diye biliyorum ve bu arkadaşlar uber vs yapabiliyor bunu nasıl yapıyorlar ve orda kalabiliyorlar bunları açıkladıkları herhangi bir video göremedim yardımcı olursanız çok sevinirim

iyi günler :)
Bir ara çalışma izni olan arkadaşlarından kiralıyorlar diye duymuştum. Belli bir ücret karşılığı kendilerine kullanıyorlardı sanırım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,472
Üyeler
149,737
Son üye
bangosteal
Top Bottom