Neler Yeni

Xbox geforce now oyun oynamak

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
yahya batu bakaray
Merhaba elimde boşta olan bir Xbox one s vardı basta kırıp Windows kurmayı denedim fakat olmadı şimdi aklıma geldi ve tarayıcı uzerinden geforce now a girdim şuan LoL ve Csgo da aşırı iyi FPS değerleri ve oyun kalitesinde oynama imkanı sunuyor PC almama gerek kalmadı boşuna elinde Xbox i olan varsa mutlaka denesin

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
Merhaba elimde boşta olan bir Xbox one s vardı basta kırıp Windows kurmayı denedim fakat olmadı şimdi aklıma geldi ve tarayıcı uzerinden geforce now a girdim şuan LoL ve Csgo da aşırı iyi FPS değerleri ve oyun kalitesinde oynama imkanı sunuyor PC almama gerek kalmadı boşuna elinde Xbox i olan varsa mutlaka denesin
bunu rehber şeklinde daha detaylı yazarsanız daha iyi olur böyle konu kirliliği oluşmuş hocam başlıkta çok açıklayıcı değil dikkat çekmiyor

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
yahya batu bakaray
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bunu rehber şeklinde daha detaylı yazarsanız daha iyi olur böyle konu kirliliği oluşmuş hocam başlıkta çok açıklayıcı değil dikkat çekmiyor
Şuan deneme surecindeyim o yüzden sadece böyle bir şey olduğunu söylemek istedim bir kaç oyunda daha test edip büyük çaplı bir rehber yapicam

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
Şuan deneme surecindeyim o yüzden sadece böyle bir şey olduğunu söylemek istedim bir kaç oyunda daha test edip büyük çaplı bir rehber yapicam
Çok iyi olur hocam çünkü konsol oyuncularıda forumda azımsanmayacak sayıda çok

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,385
İsim
Oğuz Oğuz

Zaten vardı hocam. Yeni bir haber değil.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,433
Üyeler
147,882
Son üye
PrOoFfStRiKeR
Top Bottom