Neler Yeni

XBOX LIVE GOLD ALDIĞIM ZAMAN XBOX GAME PASS DE Mİ ALMIŞ OLACAĞIM?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Efe Güngör
Selamlar iyi forumlar herkese.Benim şimdi merak ettiğim bir konu var başlıkta da yazıyor zaten xbox live gold aldğım zaman xbox game pass sahibi de mi olacağım?
Benim amacım 3 ay boyunca game passten forza horizon oynamak ama game pass ay ay toplam 3 ay alırsam 90tl. live gold alırsam 3 ay 75 oluyor. Teşekkürler

Tilsch

80+ Bronze
Pc den oynamak istiyorsanız onun üzerine 1 ay da ultimate alarak gamepass ultimate e çevirmeniz gerek.

Pc den oynamak istiyorsanız onun üzerine 1 ay da ultimate alarak gamepass ultimate e çevirmeniz gerek.
Konsolda da alması gerek. Yanlış bilgilendirme.
Selamlar iyi forumlar herkese.Benim şimdi merak ettiğim bir konu var başlıkta da yazıyor zaten xbox live gold aldğım zaman xbox game pass sahibi de mi olacağım?
Benim amacım 3 ay boyunca game passten forza horizon oynamak ama game pass ay ay toplam 3 ay alırsam 90tl. live gold alırsam 3 ay 75 oluyor. Teşekkürler
Hocam live gold online sistemi konsol için. Siz 3 ay live gold alıp 1 ay gamepass ultimate alınca 4 ay gamepass ultimate oluyor

3 aylık live goldun üzerine 1 ay ultimate alınca hem pc hem konsolda kullanamıyor mu?
Evet ama konsolda da aynı hesap o verdiğiniz pcde kullanmak istiyorsanız bilgisi yanlış

OguzhanM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Oğuzhan Mutluer
Konsolun yoksa ultimate alman gereksiz aylık 30luk paketi al

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular