Neler Yeni

Xbox series s alınır mı?

Jacket

80+ Silver
Bence konsol almak mantıklı değil şu devirde oyun fiyatlarıda ortada örneğin ps5 aldığınızı varsayalım. fiyatlar:
Mesaj otomatik birleştirildi:

FC 24 2.000 TL :d
Spider-Man 2 799 TL
Final Fantasy XVI 799 TL
Hogwarts Legacy 719 TL
Kaçırmasaydınız AC Mirage 389 TL ve Alan Wake 2 449 TL ye alabiliyordunuz toplam iki oyunun fiyatı 838 TL ye geliyordu ben aldım.

+ Artık PS Plus Deluxe var hiç oyun alamıyorsa bile haberiniz mi yok bir yıl dan fazla oldu yoksa araştırmıyor musunuz anlamıyorum.

Herhalde PC den oyunları siz korsan falan oynuyorsunuz çünkü Steam PS Store fiyatlarını geçeli çok oldu 5 yıllık RDR2 1.150 TL ye satıyor PS Store da ki yeni çıkacak Spider-Man 2'nin fiyatını beğenmiyorsunuz keşke her oyunun fiyatı 799 TL olsa.

Son düzenleme:

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bence konsol almak mantıklı değil şu devirde oyun fiyatlarıda ortada örneğin ps5 aldığınızı varsayalım. fiyatlar:

FC 24 2.000 TL :d

Bende hem PlayStation Store'de hem de Steam'da istek listesi var. Steam fiyatları eskiden uygundu. Marvels Spider-Man 2'nin fiyatı o oyun için hiç de fena değil üstelik. Oyunların PC platformuna bildiğin bozuk çıkma ihtimali de var artık. Meselâ Jedi: Survivor'ı PC'ye değil PS'ye alırım. Ha şöyle bir durum var, kişinin elinde ne PC ne de PS var. İlk önce alması gereken şey PC tabii ki. Konsol çok büyük bir çoğunluk için her zaman köşede bir alternatif olarak kalır. Şahsi görüşüm.

Spider-Man 2 799 TL
Final Fantasy XVI 799 TL
Hogwarts Legacy 719 TL
Kaçırmasaydınız AC Mirage 389 TL ve Alan Wake 2 449 TL ye alabiliyordunuz toplam iki oyunun fiyatı 838 TL ye geliyordu ben aldım.

+ Artık PS Plus Deluxe var hiç oyun alamıyorsa bile haberiniz mi yok bir yıl dan fazla oldu yoksa araştırmıyor musunuz anlamıyorum.

Herhalde PC den oyunları siz korsan falan oynuyorsunuz çünkü Steam PS Store fiyatlarını geçeli çok oldu 5 yıllık RDR2 1.150 TL ye satıyor PS Store da ki yeni çıkacak Spider-Man 2'nin fiyatını beğenmiyorsunuz keşke her oyunun fiyatı 799 TL olsa.

Spider-Man 2 satışa çıktığı gün delüks sürümünü aldım. Açık konuşmak gerekirse daha büyük bir miktarı gözden çıkarmıştım. Ödül gibi bir şey oldu.

alican mansuroğlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
alican mansuroğlu

timssy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Salih
Spider-Man 2 799 TL
Final Fantasy XVI 799 TL
Hogwarts Legacy 719 TL

Offline oyunlara neden o kadar para vereyim? Yeni bir oyun çıkıyor örneğin 2.000 TL verebilecek durum olmasına rağmen vermem. Bir oyuna 2.000 TL verilmez. Paşalar gibi alırım ortak bir hesap oynar bakarım keyfime. PS' te böyle bir durum yok. Korsana falanda ihtiyaç yok.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
15K ya gayet iyi masaüstü sistemler var ve Series X ile yapabileceğin her şeyi ve daha fazlasını sunarlar.

Konsol almak istiyorsan PS5 bak, Xboxları alınabilir bulmuyorum.

Offline oyunlara neden o kadar para vereyim? Yeni bir oyun çıkıyor örneğin 2.000 TL verebilecek durum olmasına rağmen vermem. Bir oyuna 2.000 TL verilmez. Paşalar gibi alırım ortak bir hesap oynar bakarım keyfime. PS' te böyle bir durum yok. Korsana falanda ihtiyaç yok.
Nasıl yok ya ortak hesap işine girersen PS de de girersin. Ama biri seni Sony ye şikayet ederse konsol PSN ban yer 😁

PS tarafında bir hesabı 2 kişi aynı anda kullanabiliyor ve Sony buna izin veriyor, fazlası tespit edilirse sıkıntı.

timssy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Salih
15K ya gayet iyi masaüstü sistemler var ve Series X ile yapabileceğin her şeyi ve daha fazlasını sunarlar.

Konsol almak istiyorsan PS5 bak, Xboxları alınabilir bulmuyorum.

Nasıl yok ya ortak hesap işine girersen PS de de girersin. Ama biri seni Sony ye şikayet ederse konsol PSN ban yer 😁

PS tarafında bir hesabı 2 kişi aynı anda kullanabiliyor ve Sony buna izin veriyor, fazlası tespit edilirse sıkıntı.
Benim bahsettiğim 2 kişi değil ya hocam hesaplar makul fiyatlarda oluyor öyle söyleyeyim. Ben bugün yeni çıkan 5 oyun alsam bana maliyeti 6-7k yapıyor kimse kusura bakmasın durum bu :d

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Benim bahsettiğim 2 kişi değil ya hocam hesaplar makul fiyatlarda oluyor öyle söyleyeyim. Ben bugün yeni çıkan 5 oyun alsam bana maliyeti 6-7k yapıyor kimse kusura bakmasın durum bu :d
Bahsettiğin olayı PS de de sıklıkla yapıyorlar işte ama Sony tespit ederse konsollara ban atıyor onu dedim 😀

PC de ben oyunu alamazsam direkt korsan oynuyorum bu arada, hesap işlerine falan hiç uğraşamam.

Jacket

80+ Silver
Hesap olayı PS5 de de var bu ne saçma argüman böyle.

timssy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Salih

Jacket

80+ Silver
Sana argüman mı beğendireceğim ? Bana göre saçma sana göre değil :d
Olan bir şeyi olamamış gibi sunuyorsun PS4 ve PS5 de aynı hesap alıp oynarsın oyunu ucuza onu diyorum bu arada az bir şey PS Plus Deluxe de bir araştır madem ucuza oyun oynamak olay.

timssy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Salih
Olan bir şeyi olamamış gibi sunuyorsun PS4 ve PS5 de aynı hesap alıp oynarsın oyunu ucuza onu diyorum bu kadar bu arada az bir şey PS Plus Deluxe de bir araştır.
Ya sen okuduğunu anlamıyorsun ya da sıkıntılısın. Kardeşim benim bilgisayar sadece oyun oynamak için geliştirilen bir ürün değil sen ps5' e o parayı vereceksin ve sadece oyun oynayabileceksin. Anladın mı aradaki farkı :d Sen önce ikisinin arasındaki farkı öğren sonra deluxe paketinle istediğini yapabilirsin.

Jacket

80+ Silver
Ya sen okuduğunu anlamıyorsun ya da sıkıntılısın. Kardeşim benim bilgisayar sadece oyun oynamak için geliştirilen bir ürün değil sen ps5' e o parayı vereceksin ve sadece oyun oynayabileceksin. Anladın mı aradaki farkı :d Sen önce ikisinin arasındaki farkı öğren sonra deluxe paketinle istediğini yapabilirsin.
Ne alaka :kekw: :kekw: :kekw: konudan konuya atlıyor o da sorun değil ki ucuza bir diz üstü falan alır oyunları PS5 de oynar WEB den gezinme işlerini de PC den yapar ki arkadaşın çok yüksek ihtimal bunları yapacak bir PC si var zaten.
Bir de bana okuduğunu anlamıyor diyor asıl sen okuduğunu anlamakta sıkıntı çeken birsin sen yazmadın mı konsol bu devirde alınmaz oyun fiyatları yüksek cevabını verdim sonra hesap satın alıyorum PC den konsolda bunu yapamam dedin konsolda da hesap satın almanın olduğunu söyledim şimdide konuyu başka yere çektin bana hakaret ediyorsun o düşük IQ ün ile bir doktora görün bence zihinsel sanrıların var senin.

Son düzenleme:

timssy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Salih
Ne alaka :kekw: :kekw: :kekw: konudan konuya atlıyor o da sorun değil ki ucuza bir diz üstü falan alır oyunları PS5 de oynar WEB den gezinme işlerini de PC den yapar ki arkadaşın çok yüksek ihtimal bunları yapacak bir PC si var zaten.
Bir de bana okuduğunu anlamıyor diyor asıl sen okuduğunu anlamakta sıkıntı çeken birsin sen yazmadın mı konsol bu devirde alınmaz oyun fiyatları yüksek cevabını verdim sonra hesap satın alıyorum PC den konsolda bunu yapamam dedin konsolda da hesap satın almanın olduğunu söyledim şimdide konuyu başka yere çektin bana hakaret ediyorsun o düşük IQ ün ile bir doktora görün bence zihinsel sanrıların var senin.
Tamam ağlama ps fanboyu seni. Kafanı ps' ten kaldır az dışarı çık beynine oksijen gitsin.

Top Bottom