Neler Yeni

Xbox series s alınır mı?

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,304
İsim
Ahmet Sevinç
Hocam sizce uzun süre kullanmak için hangisi alınır
hocam ikisininde ömrü aynı 2026 da yeni kondol çıkar bunlar eski olur ama series s den daha uzun olacaklarını düşünüyorum

Darkone22

80+ Bronze
Selam sizce 2023 de Xbox Series S almak mantıklımı bide alırsak ssdler kaç para
One x falan al diyenlere aldırma ikinci elden temiz bulursan güzel fiyatlara al gec. Ben 5200 TL ye aldım daha 3 gün önce 3 aylık cihaz can sikintisini gideriyor. Daha üstüne ps5 bakılır sıfır alacaksan

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,053
İsim
Emre
Discord
necromancerr
hocam perfonmans olarak hangisi daha iyi bi ara Series x daha iyi diyorlardı
Hocam biraz daha bekleyebilirseniz ps5 alın derim xboxun gamepass sistemi zamlanmasaydı belki düşünülebilirdi ancak zam yedi üstüne series s e oyun optimize etmek zor diye biliyorum (2 konsol olduğundan dolayı örnek şuan baldurs gate 3 xbox series s e optimize edilemediği için xboxa çıkamıyor)

SAS12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
ASA Selam
One x falan al diyenlere aldırma ikinci elden temiz bulursan güzel fiyatlara al gec. Ben 5200 TL ye aldım daha 3 gün önce 3 aylık cihaz can sikintisini gideriyor. Daha üstüne ps5 bakılır sıfır alacaksan
Hocam Depolama yetiyormu

Cihangir

80+ Gold

RTX5090

80+
Hocam Depolama yetiyormu
Depolama için şunu yapabilirsin. Harici bir usb disk al harddisk ssd fark etmez. Oyunlarını oynadıktan sonra oyunu diğer depolamayq aktar seçeneği var. X|S güncellemesi almış oyunlar için de geçerli. Daha sonra oynayacağın zaman dahili depolamaya al oyna.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yetmiyor maalesef silip silip duruyorum
Hocam siz de dediğimi yapabilirsiniz

heroesturkey

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
Murat Gündoğdu
xbox oyun stüdyolarına konsol uyumlu oyun yapmaya zorluyor. Uymazsa çıkartamıyor, diablo 4 örneği var mesela. Optimize etmek xbox a daha zormuş. Takviye adam falan gönderiyolarmış stüdyolara. PS özel oyunları var, onu da düşün. PS almak daha mantıklı konsolda oyun açısından. Xbox, zaten pc ye yaslanık bir şekilde ilerliyor.

ps 3-4 te alınabilir. Ama fiyata bağlı. Bazı fırsatçılar ps3e 6-7k bazen de 10kya kadar fiyat çekebiliyorlar.

SAS12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
ASA Selam
Depolama için şunu yapabilirsin. Harici bir usb disk al harddisk ssd fark etmez. Oyunlarını oynadıktan sonra oyunu diğer depolamayq aktar seçeneği var. X|S güncellemesi almış oyunlar için de geçerli. Daha sonra oynayacağın zaman dahili depolamaya al oyna.

Hocam Ssd lerde dahili depolamaya taşımaya gerek yok diye biliyorum

timssy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Salih
Bence konsol almak mantıklı değil şu devirde oyun fiyatlarıda ortada örneğin ps5 aldığınızı varsayalım. fiyatlar:

FC 24 2.000 TL :d

Top Bottom