Neler Yeni

XBOX Series S Harici Depolama Hakkında

brawie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Görkem Cebeci
Öncelikle herkese merhaba, bir kaç gün önce başlayan sevdam bu "XBOX series s" serisini bulmakla bitiyor. Yakın bir süreçte alacağım konsolu biraz araştırdım ve PS serisinden daha iyi olduğunu gördüm. (Oyun olarak, gerekli fps sorunları yüzünden vs vs) Sizce XBOX series alırken nelere bakmalıyım ? Harici harddisk almayı da düşünüyorum fakat bir youtube videosunda izlediğim kadarıyla "Bazı oyunlar HDD'de açılmıyor" denmişti.
Bunun hakkında bilgi verebilecek birisi var mıdır ? Almak istediğim şekil örn/
"Daha iyi şeyler önerirseniz mesajlarınızı bekliyorum.
(İlk konum yanlış olduysa kusura bakmayın.)

Ekler

• 1111.png
    1111.png
    44.3 KB · Hit: 83
En İyi Cevap
Öncelikle herkese merhaba, bir kaç gün önce başlayan sevdam bu "XBOX series s" serisini bulmakla bitiyor. Yakın bir süreçte alacağım konsolu biraz araştırdım ve PS serisinden daha iyi olduğunu gördüm. (Oyun olarak, gerekli fps sorunları yüzünden vs vs) Sizce XBOX series alırken nelere bakmalıyım ? Harici harddisk almayı da düşünüyorum fakat bir youtube videosunda izlediğim kadarıyla "Bazı oyunlar HDD'de açılmıyor" denmişti.
Bunun hakkında bilgi verebilecek birisi var mıdır ? Almak istediğim şekil örn/
"Daha iyi şeyler önerirseniz mesajlarınızı bekliyorum.
(İlk konum yanlış olduysa kusura bakmayın.)
Bir series S kullanıcısı olarak söylemek istediğim birkaç şey var:
Bu depolama konusunda bu konsolu çok gömüyorlar ama...

brawie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Görkem Cebeci
Tamamdır teşekkür ederim, daha çok araştırma yapıp sonrasında alacağım. Sonuçta bayram sonuna kadar zamanım var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu şekil yaptım ve + olarak da 258 liraya ultimate live gold üyeliği alacağım 12 aylık Toplam fiyat: 4806₺

Ekler

• IMG_20210718_172157.jpg
    IMG_20210718_172157.jpg
    116.2 KB · Hit: 30
Son düzenleme:
Tamamdır teşekkür ederim, daha çok araştırma yapıp sonrasında alacağım. Sonuçta bayram sonuna kadar zamanım var.

Şu şekil yaptım ve + olarak da 258 liraya ultimate live gold üyeliği alacağım 12 aylık Toplam fiyat: 4806₺
hocam o satıcının ürünleri ithalatcı garantili aklınızda bulunsun. gamepass için de halen geçerlimi bilmiyorum ama ben 405 TL'ye 25 aylık gamepass ultimate almıştım, microsoft türkiyeyi arayıp alabilirsiniz. ben aldığımda 1 yıllık gold 180tlydi 2 yıl aldım üzerine gamepass ultimate aldım 25 ay gamepass ulti oldu paket.

brawie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Görkem Cebeci
hocam o satıcının ürünleri ithalatcı garantili aklınızda bulunsun. gamepass için de halen geçerlimi bilmiyorum ama ben 405 TL'ye 25 aylık gamepass ultimate almıştım, microsoft türkiyeyi arayıp alabilirsiniz. ben aldığımda 1 yıllık gold 180tlydi 2 yıl aldım üzerine gamepass ultimate aldım 25 ay gamepass ulti oldu paket.
İthalatçi olunca ne oluyor onu anlayamadım

Ve bu okey midir? : https://ty.gl/zmgdxli1

Ve bu okey midir? : https://ty.gl/zmgdxli1
ithalatçı garantili alırsanız, örnek olarak 2 ay sonra cihazın biryerinde sorun oldu microsoft türkiye o cihazla ilgilenmez. aldığın satıcıya gönderirsin artık orada nasıl işliyor bilmem. son attığın linkte satıcı zaten teknosa ve ilanda türkiye garantili yazmışlar.

Top Bottom