Neler Yeni

Xbox Series X mi Playstation 5 mi?

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Yusuf Kaplan
Baya güçlü olacak diyorlar pro ama fiyatı ne kadar olur bilmiyorum slim 16 17K şuan
ortalama pc bil2 25k dan baslıyor fırsat vs cıkmazsa. Oyun oynamayı cok sevıyorsan pro beklenır ve 25k falansa alınır bence. ben cok oyuncu degılım almam mesela. 25k pc almak bana daha mantıklı gelir.

neura

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Yiğit Erdem
ortalama pc bil2 25k dan baslıyor fırsat vs cıkmazsa. Oyun oynamayı cok sevıyorsan pro beklenır ve 25k falansa alınır bence. ben cok oyuncu degılım almam mesela. 25k pc almak bana daha mantıklı gelir.
Benim pc iyi zaten ps5 pro almam çok saçma olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

bana kalırsa rekabetçi oyunları rahatlıkla oynayabileceğin bir bilgisayarın üstüne konsol olması daha iyi. konsol aldığın zaman oyunları daha erken oynama fırsatının yanı sıra stabil performansa sahip olacaksın sürekli. bence ikisinin beraber olduğu bir kombinasyon yapmak daha mantıklı.
Hmm olabilir mantıklı

Ahmet Kocar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Ahmet Kocar
Adam gibi oyun çıkmıyor paranızı altında bekletin üst sürüm PS 6 alırsınız çıkınca o zamana kadar oyunlar oturur bir nebze.

Büyük oyun stüdyolarının yoğunlaştığı 5 farklı oyun teması var. Açık dünya oyunları neysede diğer kategori oyunlar, oyuncuları çok sıktı. Açık dünya dışındakilerin hepsi birbirinin aynısı gibi. Özellikle zombi, yarış oyunları çok sıradanlaştı.
Spor ve yarış oyunları (FIFA, Forza gibi)
Açık dünya ( GTA, Rdr 2)
Kıyamet sonrası konulu Zombi oyunları ( days yöne, left 4 dead 2 gibi)
Uzay çağı temalı oyunlar ( star wars ağırlıklı tarzda)
FPS oyunları ( battlefield, call of duty, CS go)

Özgün fikirli konusu olacağını düşündüğüm sadece GTA 6 var beklediğim başka hiç bir oyundan beklentim yok diyebilirim. GTA 6 oynamak istiyorsan konsol alabilirsin.

Son düzenleme:
Top Bottom