Neler Yeni

Xbox vs ps

Chan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,693
İsim
Can Öztürk
Boyle bir konu açmamın nedeni alacak kişiler hangisini almalı herkes ps diyor ama benim fikrimce xbox suan daha onde madde olarak aciklayabilirim
-En onemlisi !!!! Fiyat farkı xbox one s 3500 TL'ye (hatırlamıyorum ortalama)2 Kol + 1 yıl pass ve birsürü oyun verirken ps4 sadece konsol + 1 kol ve 3 4 tane oyun veriyor bu aşırı kötü bir durum (ps4 rakibi one s diye biliyorum)
-oyun alma vs. Konusunda oyunlara 250 300 tl vermek yerine gayet fazlaca oyunu pass ile alıp oynarım
-xbox 1 tb modeli ile ps4 500gb modeli ayni fiyatta
- yanlış bir düşünceye sahipsem beni uyarın bilgilendirin :)

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
ps'in tek artısı oyunlar. geri kalan kısımda xbox daha güçlü.

• Beğen
Reaksiyonlar: Chan

Chan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,693
İsim
Can Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eklemeyi unutmuşum ekstra olarak ps kolları bana göre aşırı rahat geliyor ama görüntü olarak xbox yine onde

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Baturay
xbox mu ps mi sorusu eskimedi mi artık. Ayrıca 2 konsol arasında fazla uçurum yok. Ama yinede avantajlar falan (+) ve (-) oylaması istiyorsan:
PS4:
+Explosive Oyunlar; The Last of Us 1 ve Part2'si, Horizon: Zero Dawn, Uncharted, Marvel's Spiderman PS4, God of War vb.
+Online'da süre sıkıntısı yok.
+Piyasası daha iyi. (2. El olarak elden çıkarman daha kolay)
+TR Desteği
-Oyun fiyatları
Xbox:
+EA Access ve Gamepass
+Hizmetler
+Soğutma (Daha iyi diyorlar pek bir bilgim yok bu konuda.)
-Explosive Oyunlar bulundurmaması
-TR'de fazla tanınmaması
-(One S için) 4K oyun desteği sunmaması.
Tavsiye: One S almanı tavsiye etmiyorum One X varken. Ve açıkçası iki konsolda eskidi. 2'sini de 2. elde temiz bulabilirsin. (Doktorlara bak ilk :D)

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,374
İsim
Diyarhan
Xbox one x 3999₺ mediamarkt da

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,321
İsim
Cemal Faruk Koçak
Boyle bir konu açmamın nedeni alacak kişiler hangisini almalı herkes ps diyor ama benim fikrimce xbox suan daha onde madde olarak aciklayabilirim
-En onemlisi !!!! Fiyat farkı xbox one s 3500 TL'ye (hatırlamıyorum ortalama)2 Kol + 1 yıl pass ve birsürü oyun verirken ps4 sadece konsol + 1 kol ve 3 4 tane oyun veriyor bu aşırı kötü bir durum (ps4 rakibi one s diye biliyorum)
-oyun alma vs. Konusunda oyunlara 250 300 TL vermek yerine gayet fazlaca oyunu pass ile alıp oynarım
-xbox 1 tb modeli ile ps4 500gb modeli ayni fiyatta
- yanlış bir düşünceye sahipsem beni uyarın bilgilendirin :)
Hocam kavga bile çıkabilir ben ikisinide tutmuyorum
bence sonynin aynı gamepass gibi bir pass vermesi lazım oraya da adam oyun vermesi lazım ps4 pahalı ama bunun sebebi ülkemzin durumu vergiler vs vs xboxun amacı zaten ucuz konsol satıp sonyi geçmek bence hayal sony 40 miyon muyda hatırlamıyorum fazla sattmış
ama exculusivedede ps4 aldırıcak bir konsol god of war spiderman rdr2 rdr2 exculusive değil ama ilk ya konsollara yada ps4 e çıktı ve bu oyunlar senenin ilk 3 en iyi oyunu hadi rdr değil 3 de 2 si xboxn gerçekten exculusivelere çalışması lazım evet daha uygunda şu anda alınablecek konsollar 2.el sıfır konsol alanlar gitsin pc alsın yani ikisininde eksikleri var ikiside çalışıp geliştirmeli haa bide xbox sunum yapmayı öğrenmeli bak ps5 e nasıl sunum yaptı bi fiyat verseler 10 numara sunum olucaktı xboxun kini konuşursak sinirlerim atar
Mesaj otomatik birleştirildi:

?????:D:D:D Exclusive
ama işler hiç düşünüldüğü gibi olmadı

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Baturay
?????:D:D:D Exclusive
otomatik düzeltmeler başa bela 😅
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sıfır alıcaksanda para biriktir yeni çıkanları al ps4, one S eskidi artık. 2. el almadığın sürece üzer bence.

Top Bottom