Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Xdrive Oyuncu Koltuğu fırsatı son 4 koltuk

Mecal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Ufuk SARI
Bir aydır bu fiyatta. N11'in sepette indirim kampanyası bir aydır devam ediyor

Spinklesd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Uğur Can

FrankEnsQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,007
İsim
''FrankEnsQ'' Derler.
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
hacı ahmet yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tufan modelini denedim çok rahattı kuzenimde kullanıyor 2-3 aydır çok memnun yukardaki arkadaşlar neden böyle şikayetçiler anlamadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
durgod reis
tufan modelini denedim çok rahattı kuzenimde kullanıyor 2-3 aydır çok memnun yukardaki arkadaşlar neden böyle şikayetçiler anlamadım
ya 2 adet mesajınız var muhtemelen firma yetkilisi falansınız elinizde kalanı iteliyorsunuz. desteğiniz berbat kaliteniz berbat. fabrikasyon hatalı olabiliyor dediniz ve kolçakları değiştirmediniz daha ne yapabilirsiniz? hem hatayı kabul edip hemde olur öyle şeyler dediniz tam türk kafası işte gider 5bin fazla verir gerekirse dxracer yada farklı bir marka alırım bu saatten sonra

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
hacı ahmet yılmaz
ya 2 adet mesajınız var muhtemelen firma yetkilisi falansınız elinizde kalanı iteliyorsunuz. desteğiniz berbat kaliteniz berbat. fabrikasyon hatalı olabiliyor dediniz ve kolçakları değiştirmediniz daha ne yapabilirsiniz? hem hatayı kabul edip hemde olur öyle şeyler dediniz tam türk kafası işte gider 5bin fazla verir gerekirse dxracer yada farklı bir marka alırım bu saatten sonra
Ya ne alakası var ürün zamlanacak 1500TL kadar ihtiyacı olan alması için başlık açmıştım. Hem yukardaki hakem heyetine başvuran çocukğun koltuğu en ucuz olanı benim linkim tufan kumaş modeli 2 saat kadar kullandım sanki yatağımda yatıyor gibi rahat hissetirdi.

FrankEnsQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,007
İsim
''FrankEnsQ'' Derler.
Cenazede Kullanılan Sandalyeden Kullanıyordum aga normalde biraz daha kaliteli bir koltuk buldum ona geçtim.
bende pahalı değilse 2. elciden ofis sandalyesi alıcam şu mavi renkli plastik tekerli varya ondan en rahatı odur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,444
Üyeler
149,384
Son üye
vecaca
Top Bottom