Neler Yeni

XFX 6700XT Merc VS Sapphire 6700XT Nitro+

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,110
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Bundaki olay gpu sicakliği değil ya, Sapphire'de nedense hotspot çok yüksek diğer modellere göre.
Rx 6700xt de normal hotspot xfx ile arasında 3 derece vardı ki edge olarakta 2 derece var yani normal. Ucuz olan alınır ben nitro tasarımı için bile alırdım

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Corregidor
Soğutma olarak 1-2 derece anca fark olur takılacak mevzu değil. Malzeme kalitesi hakkında bilgim yok ama yukarda Nitro+ ın kaliteli olduğu söylenmiş. Wattman konusunda ikiside aynı oranda overclocklu olduğundan dolayı Sapphire fazla oc yapıyor wattman yersin gibi bir ihtimal yok. Ben olsam Nitro+ alırdım bayağı iyi kart ama Merc de taş gibi zaten. Hangisi ucuzsa onu almak mantıklı olur ama hangisi içine sinerse onu al yinede. İkiside soğutma konusunda aynı hemen hemen
Bilmiyorum hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rx 6700xt de normal hotspot xfx ile arasında 3 derece vardı ki edge olarakta 2 derece var yani normal. Ucuz olan alınır ben nitro tasarımı için bile alırdım
tasarımı o kadar ahım şahım değil. Xfx daha cool ama hâlâ kararsızım

LethaX

80+ Bronze
Bundaki olay gpu sicakliği değil ya, Sapphire'de nedense hotspot çok yüksek diğer modellere göre.
Bide sessiz biostan çıkınca fan devrini sadece 8 rpm artırmasına rağmen hotspot u 2 derece düşmüş kafam karıştı benimde

Bilmiyorum hocam.

tasarımı o kadar ahım şahım değil. Xfx daha cool ama hâlâ kararsızım
Merc senin içine sinmiş ve Nitro+ a ısınamamışsın sanırsam. Merc alırsan daha mutlu olacaksın sen onu al bence 🙂

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Corregidor
Bide sessiz biostan çıkınca fan devrini sadece 8 rpm artırmasına rağmen hotspot u 2 derece düşmüş kafam karıştı benimde

Merc senin içine sinmiş ve Nitro+ a ısınamamışsın sanırsam. Merc alırsan daha mutlu olacaksın sen onu al bence 🙂
Bence de. Yarın bugün nitro+ aldığıma, keşke xfx alsaydım değerdi. Demek istemiyorum. Haklısın teşekkürler

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,110
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Bence de. Yarın bugün nitro+ aldığıma, keşke xfx alsaydım değerdi. Demek istemiyorum. Haklısın teşekkürler
Dostum aralarında 2 derece var ya da yok. Yani sadece tasarıma para vericeksin verirsen para. İkisi de aşırı sessiz çalışıyor.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,110
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Tamam yeter. Anladım sapphire aşkınızı
Ne sapphire aşkı kanka bu mesajda tam olarak nerde sapphire övdüm ucuz olanı al diyoruz yine olan bize oluyor, ve evet şahsi fikrimi sorarsan Sapphire alırım çünkü zamanında Nitro+ serisi 2 kart kullandım ve AMD tarafında memnun kaldığım tek marka oldu. Hadi kg

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Corregidor
Ne sapphire aşkı kanka bu mesajda tam olarak nerde sapphire övdüm ucuz olanı al diyoruz yine olan bize oluyor, ve evet şahsi fikrimi sorarsan Sapphire alırım çünkü zamanında Nitro+ serisi 2 kart kullandım ve AMD tarafında memnun kaldığım tek marka oldu. Hadi kg
Tamam sakin ol özür dilerim,
O değil de sence 500gb yeter mi benim sisteme
Yoksa 1 TB mi alayım

Top Bottom