Neler Yeni

Çözüldü✓ XFX RX570 8GB modeli ısınma sorunu

TempKral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Abdullah Seçer
arkadaşlar merhaba fotografdada görülecegi gibi 83-85 dereceleri görüyor bilgisayarı 2019 da almışdım ekran kartının macununu hiç degiştirmedim sizce degiştirmelimiyim yoksa bu sıcaklıklar normalmi kasada önce 2 adet giriş 1 arkada 1 üste çıkış fanı var .

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Muhammet Kürkçü
arkadaşlar merhaba fotografdada görülecegi gibi 83-85 dereceleri görüyor bilgisayarı 2019 da almışdım ekran kartının macununu hiç degiştirmedim sizce degiştirmelimiyim yoksa bu sıcaklıklar normalmi kasada önce 2 adet giriş 1 arkada 1 üste çıkış fanı var .
5 sene olmuş artık. Zamanı gelmiş bence değişimin.

Oonır

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Onur
sogutucu olarak ne kullanıyosun

TempKral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Abdullah Seçer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

sogutucu olarak ne kullanıyosun
işlemcininki stok fan kasanın içindekileri ön ve arkalar orjinali casper kasanın üstekini hatırlamıyorum ucuz bir maknanın

5 sene olmuş artık. Zamanı gelmiş bence değişimin.
macunları işlemci ile aynımı biliyormusunuz

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Muhammet Kürkçü

işlemcininki stok fan kasanın içindekileri ön ve arkalar orjinali casper kasanın üstekini hatırlamıyorum ucuz bir maknanın

macunları işlemci ile aynımı biliyormusunuz
Aynı macunu tabii ki kullanabilirsiniz ama ekran kartında termal verimliliği yüksek macunlar daha doğru bir tercih bence.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Zaten çok iyi soğutması olan modeller değil XFX ler RX 500 serisinde. Üstüne birde bunca zamandır bakım yapmıyorsan. Normal. İşlemcideki macunla aynı macunu kullanıyoruz evet. MX-6 veya Thermal Grizzly Hydronaut öneririm.

Top Bottom