Neler Yeni

🔥İndirim Xiaomi Band 8 Active 448TL!

bu bileklikler çok gerekli mi ya ne diyorsunuz? alanlar ne kadar kullanıyor? kendi başıma koşu, egzersiz yapıyorum ama kalori takibi, ritim ölçme vs ne işime yarar ya da düzenli takip eder miyim emin değilim.
Mi band 5 kullaniyorum ben. Ozellikle gym'e gidince ise yariyor. Aralari fazla uzatmamak icin aciyorsun akilli bileklikten zamanlayiciyi isini hallediyor. Kronometreyi de plank, dead hang yaparken vs. kullaniyorum. Gunluk adim hedefim var. Eger onu yakalamamissam yuruyuse cikiyorum. Uyku takibi cok iyi calismasa da genel bir fikir veriyor. Bildirim olayi da guzel, telefonu zirt pirt eline alip baska yerlerde zaman kaybetmeni engelliyor. Cok uzun sure oturursam uyari veriyor kalkmak icin ki bu cok yararli surekli masa basinda oturanlar icin. Su anda aklima gelen faydalari bunlar. Yeni modellerde daha da gelismistir bu ozellikler ve daha yenileri de eklenmistir. Hayati cidden kolaylastiran bir alet, benim olmazsa olmazim. Kullanmayi bilene tabii ki her teknolojik alet gibi...

utqq_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Utku
bu bileklikler çok gerekli mi ya ne diyorsunuz? alanlar ne kadar kullanıyor? kendi başıma koşu, egzersiz yapıyorum ama kalori takibi, ritim ölçme vs ne işime yarar ya da düzenli takip eder miyim emin değilim.
mi band 5 ten apple watch se 2 ye gectim mi band daha kullanıslı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,860
Üyeler
151,961
Son üye
burakerzz
Top Bottom