Neler Yeni

🔥İndirim Xiaomi Flipbuds Pro 1249₺ Yanıyor 🔥

Suwariba

80+ Silver
@Evil Belief ne düşünüyorsunuz hocam xiaomi telefonum var uyumlu da olur su ve ter dayanıklılığı önemli benim için bir ara konu açmıştım spor yaparken terlemekten edifier x3 bozdum diye. Bunda öyle bir şey olur mu ve indirim nasıl

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,037
İsim
Oğuz Oğuz
kulaklık arıyordum okula giderken dinlemek için falan ama 1.2k verilir mi bilmiyorum bi blutooth kulaklıga
Eğer düşünüyorsan bu fiyata bedava. En ucuz 2k’ya satılıyor. İncelemeleri de gayet olumlu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu kulaklik airpods proya tek atar , verilir verilmez diye bişey yok ben rahat olamiyoeum kulakustuyle kulakiçi direk kulagin icine verdigi icin sesler basslar ve s iyi ve daha rahat
AirPods pro underrated bir model. Ona vereceğim paraya sennheiser tws 3 alırım.
İki modeli de kullandım.

@Evil Belief ne düşünüyorsunuz hocam xiaomi telefonum var uyumlu da olur su ve ter dayanıklılığı önemli benim için bir ara konu açmıştım spor yaparken terlemekten edifier x3 bozdum diye. Bunda öyle bir şey olur mu ve indirim nasıl
Zamanında konu açtım. Evil hocamın yorumları var o konuda. Oradan bakabilirsiniz. Arama yerinden aratın.

panizher

80+ Silver
KAHKAHA ATTIM 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 AIRPODS PROYA TEK Mİ ATAR??

ULAN XIAOMI FAN BOY ÇOK GÖRDÜMDE BÖYLESİNİ İLK KEZ GÖRÜYOM 😄😄
Soru sorucam hiç kullandinmi? Apple fan boy olmagin disinda birsey yok

Eğer düşünüyorsan bu fiyata bedava. En ucuz 2k’ya satılıyor. İncelemeleri de gayet olumlu.

İki modeli de kullandım.

Zamanında konu açtım. Evil hocamın yorumları var o konuda. Oradan bakabilirsiniz. Arama yerinden aratın.
Airpods paraya değmez o fiyata gayet kaliteli kulakliklar var

Penguen

80+ Silver
Valla dayım iPhone 13 pro almış. Yanında airpods da almış. Geçen konuştuk sesi boğuk geliyor, ne dediğini anlayamadık doğru dürüst. Bilmiyorum bulunduğu ortam fazla gürültülüydü de ANC yüzünden falan mı oldu. Ama dediğini anlamak baya zordu.
Bir de kaçıncı nesil onu sormadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Birkan Öztürk

İki modeli de kullandım.

hocam underrated mi demek istediniz yoksa overrated mi? o paraya sennheiser alırım deyip underrated demeniz kafamı karıştırdı.

Aderal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
698
İsim
Hasan Doruk
Soru sorucam hiç kullandinmi? Apple fan boy olmagin disinda birsey yok

Airpods paraya değmez o fiyata gayet kaliteli kulakliklar var
AirPods pro kullanıyorum o kötü kulaklıktan bahsediyorsan hiç kullanmadım zaten en iyi twslerden birisine sahipken neden Xiaomi çöpünü kullanayım😎😂😂eminim sen mi 12 iphone 13 pro maxden iyidir falanda diyorsundur😂

panizher

80+ Silver
Uygunsuz davranış
AirPods pro kullanıyorum o kötü kulaklıktan bahsediyorsan hiç kullanmadım zaten en iyi twslerden birisine sahipken neden Xiaomi çöpünü kullanayım😎😂😂eminim sen mi 12 iphone 13 pro maxden iyidir falanda diyorsundur😂
Max apple kid :

Airpods en iyi tws?🤡 Paranla rezil olmak marka adi varsa en iyisi olmuyor hiç bir boktan anlamayip yorum yapmaniz çok komik duruma dusuyorsunuz siz apple kidler

arenakgul

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Aren Akgül
İndirimi kaçıranlar için tekrar stok gelmiş .

arenakgul

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Aren Akgül
xiaomi kullanan birisiyim ve ekosistemler de her zaman farklı performans sergiler cihazlar . bu telefon fiyatlarında telefon değiştirsem bile kaçak xiaomi cihazı alırım o yüzden daha uzun ömürlü bir tercih olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,036
Üyeler
141,079
Son üye
mustafa özsüt
Top Bottom