Neler Yeni

xiaomi mi 11t, xiaomi mi11t pro, iphone 11 hangisini almalıyım

Tuna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Tuna eroglu
Merhaba arkadaşlar. Bu üç cihazlardan Xiaomi mi 11T, Xiaomi mi 11T Pro ve iPhone 11, bu cihazlardan birini almayı düşünüyorum. Hangisi almalıyım? Yurt dışı cihaz alacağım ve hepsinin fiyatı hemen hemen yakın. iOS kalitesi ortada iPhone uzun yıllar gider diye düşüyorum Android o kadar çok uzun götürmüyor belli bir süreden sonra kasmaya donmaya başlıyor ama iPhone'da böyle bir şey yok. Oyun oynamayı da seven birisiyim tavsiyede bulunur musunuz? Hangisini performansı daha iyi?

wh1te

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,242
İsim
özgür küçükdoğan
İlgilendiği Kategoriler
kripto paralar,mining,OC/soğutma,donanım,borsa
Instagram
ewq_wh1te_qwe
Facebook
ozgur.kucukdogan.39
Twitter
KucukdoganOzgur
Discord
wh1te#4220
Xiaomi mi 11T Pro vs android tarafında çok güçlü cihazlar ama sanırım iphone 11 alırdım

Voisxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Voisxe
1 haftadır Xiaomi 11T Pro kullanıyorum, 20dk da sarjı fulleniyor, kullanıma göre değişir bana sarjı 1 gün yetiyor, işten eve geldiğimde %50 sarjı oluyor, 12 gb ram, snapdragon 888 güçlü işlemci, ekranı güzel 120hz akıcı, pubg ve wild riftte 120 fps desteği yok 60 fps oynuyorsun, kamerası güzel, sesi baya iyi, güneş karşısında parlaklığı fullediğim de ekranda ne var görebiliyorum, forumlarda ois yok cart curt alınmaz gibi yorumlara bakarak iphone 11, s21 fe filan alsaydım pişman olurdum, yazılım olarak 3-4 yıl sonra ne olur bilemem ama donanım olarak çok iyi telefon. 6 yıldır Iphone 6s, X kullanan biri olarak, IPhone 11 3110 mah 828x1792 piksel 20w hızlı sarjlı bir telefona istediği kadar yazılımı iyi olsun 8.000-9.000 TL vermem, Android'in canını yerim reklamsız ve arka planda youtube'den müzik açabiliyorum.

şahin doğan

80+ Platinum
YD 12 alabiliyorsan güzel olur, alamıyorsan 11T pro öneririm.

Telefoncuda çalışıyorum ve iphone 12 hariç büyün apple markalı cihazlar neredeyse toplama oluyor kesinlikle 11t pro öneririm hiç bulaşma ip11 e

Tuna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Tuna eroglu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bütçemi çok aşar 12 gönlüm 12 den yana ama olmuyor işte mi 11t pro ile iphone 11 neredeyse aynı gönlüm ve aklım iphoneden yana ama herkes xiaomi yi öneriyor ortada kaldım aga ya sen alacak olsan hangisini alırdın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefoncuda çalışıyorum ve iphone 12 hariç büyün apple markalı cihazlar neredeyse toplama oluyor kesinlikle 11t pro öneririm hiç bulaşma ip11 e
gerçekten mi bu sadece yurtdışı için mi geçerli çünkü abim de iphone 11 vardı ve efsane cihazdı yurtiçi cihazdı

gerçekten mi bu sadece yurtdışı için mi geçerli çünkü abim de iphone 11 vardı ve efsane cihazdı yurtiçi cihazdı

bütçemi çok aşar 12 gönlüm 12 den yana ama olmuyor işte mi 11t pro ile iphone 11 neredeyse aynı gönlüm ve aklım iphoneden yana ama herkes xiaomi yi öneriyor ortada kaldım aga ya sen alacak olsan hangisini alırdın

evet ip12 sadece kapalı kutu jelatinli geliyor ve 11 ve x ler yoplama oluyor sakın alma ve ip olunca şarj ve kılıf gelmiyor xiaomi de kılıf ve 67w şarjla geliyor ayrıca pasaport uygulaması gelecek ip lere o işlem de 2000 tl civarı tutuyor sana tavsiyem 11t pro. 4 ay bi simde diğer 4 ay diğer simde kullan yılbaşında devlet 8 ay daha veriyor 16 ay boyunca imei de attırmassın

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Cem Koç
Merhaba arkadaşlar. Bu üç cihazlardan Xiaomi mi 11T, Xiaomi mi 11T Pro ve iPhone 11, bu cihazlardan birini almayı düşünüyorum. Hangisi almalıyım? Yurt dışı cihaz alacağım ve hepsinin fiyatı hemen hemen yakın. iOS kalitesi ortada iPhone uzun yıllar gider diye düşüyorum Android o kadar çok uzun götürmüyor belli bir süreden sonra kasmaya donmaya başlıyor ama iPhone'da böyle bir şey yok. Oyun oynamayı da seven birisiyim tavsiyede bulunur musunuz? Hangisini performansı daha iyi?
daha önce iphone kullandıysan androidle olan farkı anlıyorsun kullanmadıysanda ios tercihin olsun derim

Tuna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Tuna eroglu
daha önce iphone kullandıysan androidle olan farkı anlıyorsun kullanmadıysanda ios tercihin olsun derim
ios kullandım ve şuanda tercihim iphone 11 ama şuanda mi11 t pro ip11 den daha iyi gibi görünüyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Cem Koç

Tuna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Tuna eroglu
knk yazılım sıkıntısı var diyorlar nasıl bir sıkıntı biraz bilgi verirmisin ve kamerada ois olmaması nasıl bir eksikler yaratıyor kamerayı çok kullanan birisi değilim zaten

Top Bottom