Neler Yeni

xiaomi mi 11t, xiaomi mi11t pro, iphone 11 hangisini almalıyım

JATDAV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
JATDAV
Eski nesil hiçbir artı özelliği olmayan telefonu istiyorsunuz. Alın hocam sonra pişman olmayın siz ip11 istiyorsunuz ne desek anlamsız.

Tuna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Tuna eroglu
Eski nesil hiçbir artı özelliği olmayan telefonu istiyorsunuz. Alın hocam sonra pişman olmayın siz ip11 istiyorsunuz ne desek anlamsız.
hayır bütcem iphonede bir tek 11 e yettiği için 11 diyorum bende biliyorum eskidi telefon sonuçta iphone eski olsada kötü olmaz iphone kalitesi ortada

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Cem Koç
Kimse stabiliteye bakmaz kuzum sen telefonu 1 saat kullanınca ne kadar ısınıyor ne kadar şarjı gidiyor ona bakarsın üst seviye telefon olduğu için stabilite de sorunu yok kullanmadan da yorum yapman enteresan
11 kullanıcısıyım xiaomi fanboy iOS varken android almak hele bide xiaomi almak aklımın ucundan dahi geçmez

buroxit

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
Terkedilmiş İsmetpaşa Mah. Bayrampaşa / İstanbul
İsim
Bahtiyar Sözkesen
Instagram
instagram.com/profiles/buroxit
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199031367267
isletim sistemi olarak her ne kadar iphone üstün olsa da 11TPro özellik açısından daha üstün. en iyisi sen bi 11TPRO al.

knk yazılım sıkıntısı var diyorlar nasıl bir sıkıntı biraz bilgi verirmisin ve kamerada ois olmaması nasıl bir eksikler yaratıyor kamerayı çok kullanan birisi değilim zaten
dostum sen git ip 11 al millete hava at sonra da elinde patlasın telefon hala araştırıyorsun neden yalan söyliyim sana

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Cem Koç

Tuna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Tuna eroglu
dostum sen git ip 11 al millete hava at sonra da elinde patlasın telefon hala araştırıyorsun neden yalan söyliyim sana
knk hava atmak için bir şeye o kadar para vermem ve abartmışsın biraz hiç bir zaman iphone elinde patlamaz

JATDAV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
JATDAV
hayır bütcem iphonede bir tek 11 e yettiği için 11 diyorum bende biliyorum eskidi telefon sonuçta iphone eski olsada kötü olmaz iphone kalitesi ortada
Dostum iPhone kalitesi denen şey her zaman en son nesilde oluyor.
Şu an 13 ve versiyonlarının karşısında duracak yok ama eskiyince gidip onu al demem.
iPhone 11'in üstün tarafı yok ama siz onu istiyorsunuz. İlk telefonu iPhone 4 sonra iPhone SE olan biri olarak ben de aynı düşüncedeydim hatta yeni SE çıksın direkt alıcam dedim ve çıktığında özellikleri gram iyi değildi, androide şans verdim ve mutluyum + daha özgürüm.
Şu an buna benzer kaç örnek verirsek verelim siz ip11 alacaksınız, hayırlı olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Cem Koç
yukardaki yazıları okumadan konuşma kardeşim en az 5 kişi geldi dükkana sen ne diyosun satmayı bıraktık
senin dükkanına gelen kişi beni ilgilendirmiyor dostum iPhone elinde patlayacak diyen adamı pek umursamam açıkcası

Tuna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Tuna eroglu
Dostum iPhone kalitesi denen şey her zaman en son nesilde oluyor.
Şu an 13 ve versiyonlarının karşısında duracak yok ama eskiyince gidip onu al demem.
iPhone 11'in üstün tarafı yok ama siz onu istiyorsunuz. İlk telefonu iPhone 4 sonra iPhone SE olan biri olarak ben de aynı düşüncedeydim hatta yeni EE çıksın direkt alıcam dedim ve çıktığında özellikleri gram iyi değildi, androide şans verdim ve mutluyum + daha özgürüm.
Şu an buna benzer kaç örnek verirsek verelim siz ip11 alacaksınız, hayırlı olsun.
hayır zaten vazgeçtim :D biranda neredeyse sayfada vatan haini ilan edilmediğim kaldı :D

senin dükkanına gelen kişi beni ilgilendirmiyor dostum iPhone elinde patlayacak diyen adamı pek umursamam açıkcası
lan telefonu ıraktan getiriyolar anakartı başka telefondan işlemcisi başka telefondan kasası başka telefondan hala anlamıyosunuz

Top Bottom