Neler Yeni

xiaomi mi 11t, xiaomi mi11t pro, iphone 11 hangisini almalıyım

S1000RR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Abdüssamed öztemur
Merhaba arkadaşlar. Bu üç cihazlardan Xiaomi mi 11T, Xiaomi mi 11T Pro ve iPhone 11, bu cihazlardan birini almayı düşünüyorum. Hangisi almalıyım? Yurt dışı cihaz alacağım ve hepsinin fiyatı hemen hemen yakın. iOS kalitesi ortada iPhone uzun yıllar gider diye düşüyorum Android o kadar çok uzun götürmüyor belli bir süreden sonra kasmaya donmaya başlıyor ama iPhone'da böyle bir şey yok. Oyun oynamayı da seven birisiyim tavsiyede bulunur musunuz? Hangisini performansı daha iyi?
Mi 11 e baktınmı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Cem Koç

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
11T Pro İPhone11 den daha iyi.

Mi 11 mükemmel bir cihaz ancak pil ömrü hızlı tükeniyor. Şu an S22 vs. varken yüzüne bakmam
ip daha hızlı sevise düşüyor bu arada hele oyun oynuyosa ayrıca 120 hz 8gb 128 hafıza geliyor daha ne istiyo bu adam anlamadım

JATDAV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
JATDAV
55w kablosuz şarjı var ve kaç para sanki bi batarya 2 yılda bi değiştirirsin
Cihazı kullanıyorum btw 2 yılda 1 batarya değiştirmek pek benlik hareket değil.
ip daha hızlı sevise düşüyor bu arada hele oyun oynuyosa ayrıca 120 hz 8gb 128 hafıza geliyor daha ne istiyo bu adam anlamadım
Yorum yapabileceğim bir şey yok, üstün olmadığı bir kulvar varsa sıkıştırma depolama derim o da bu sıralar sorun olan bir şey değil.

S1000RR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Abdüssamed öztemur
Merhaba arkadaşlar. Bu üç cihazlardan Xiaomi mi 11T, Xiaomi mi 11T Pro ve iPhone 11, bu cihazlardan birini almayı düşünüyorum. Hangisi almalıyım? Yurt dışı cihaz alacağım ve hepsinin fiyatı hemen hemen yakın. iOS kalitesi ortada iPhone uzun yıllar gider diye düşüyorum Android o kadar çok uzun götürmüyor belli bir süreden sonra kasmaya donmaya başlıyor ama iPhone'da böyle bir şey yok. Oyun oynamayı da seven birisiyim tavsiyede bulunur musunuz? Hangisini performansı daha iyi?
Tanıdık varmı bende mi11 almayı düşünüyorum

Furkii

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Furkan Başar
Şu ana kadar aktif olarak İphone X İphone 11-13pro-13promax kullandım 12yi kullanamadım maalesef bu telefonlardan önce de android kullanıyor ve applecılara marka takıntılılar diyordum.Ben yerinde olsam düşünmeden iphone11 alırdım,xioami mobil oyun oynayıp durmayacaksan çokta gerekli değil bence.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,948
Üyeler
147,802
Son üye
SelcukBey44
Top Bottom