Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Xiaomi Mi Air Fryer 3.5L 799₺

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

fuataydin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Fuat Aydın
Merhabalar. Tüm siparişler iptal edilecekmiş. Al-satçılar seri üzgün 🙂

Ekler

• AA902067-7603-4373-BA72-E8180037224B.png
    AA902067-7603-4373-BA72-E8180037224B.png
    1.6 MB · Hit: 213

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Forget
Merhabalar. Tüm siparişler iptal edilecekmiş. Al-satçılar seri üzgün 🙂
O kadar zaman nasıl fark etmemişler? Belki binlerce kişi gördü. Saçmalık. THH ile uğraşacağız o halde.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,916
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,331
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Bu ürüne de al/sat yapmazsınız ya züccaciyeci misiniz. Ben stok açıkken gördüm. İhtiyacım yok diye almadım. Bu konu niye bu kadar şişiriliyor ki anlamıyorum. İhtiyacın yoksa otur aşağı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
s.s
Yine klasik bir PR Management'e kurban gittik anlaşılan :) Bu yöntem çok iyi bir reklam yöntemi. Sıfır maliyetle aşırı büyük bir viral reklam kampanyası yapıyorsunuz... O yüzden firmalar kullanmaya başladı. Bundan sonra temkinli yaklaşıcam. Umarım devlet önlemini alır..

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Forget
Fena üye kastılar. Benim bile hesabım yoktu yeni açmıştım.

LocutuS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Ahmet Ahıskalı
Yine klasik bir PR Management'e kurban gittik anlaşılan :) Bu yöntem çok iyi bir reklam yöntemi. Sıfır maliyetle aşırı büyük bir viral management yapabiliyorsunuz. O yüzden firmalar kullanmaya başladı. Bundan sonra temkinli yaklaşıcam. Umarım devlet önlemini alır..
Biz de hukuki yollara başvuralım ucuz maliyetli bir PR Management olmasın o zaman.

Shaco

80+ Bronze
Bu ürüne de al/sat yapmazsınız ya züccaciyeci misiniz. Ben stok açıkken gördüm. İhtiyacım yok diye almadım. Bu konu niye bu kadar şişiriliyor ki anlamıyorum. İhtiyacın yoksa otur aşağı.
Kullanılmış prezervatifi al sat yapmaya çalışacak tipler var bu daha hiç bişey :D

sana ne kardeşim adamınn parası vardır alır al-sat yapar kar payından kazanç sağlar ihtiyacı olan da 1-2 tane alır büyük bir aileyse 2 küçükse 1 alır

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,331
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
sana ne kardeşim adamınn parası vardır alır al-sat yapar kar payından kazanç sağlar ihtiyacı olan da 1-2 tane alır büyük bir aileyse 2 küçükse 1 alır
Asıl benim düşüncemden sana ne ? İhtiyacın yoksa otur aşağı . Yamyamlığın luzümü yok

xmert96x

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
891
İsim
Mert Çevik
2000 liralık ürün 800tlye satılırsa öyle olur ayrıca bu fiyata airfryer bulmak imkansız

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,504
İsim
Diyarhan
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
s.s
Al-sat asıl bu tür aletlerde yapılır ve büyük kazançlar kazandırır. İstanbulda bin tane hesaptan bin tane sipariş veren insanlar olduğuna eminim.

Siz bilmeseniz bile Airfryer şuan aşırı popüler bir alet. Beyaz yakalılar sürekli bunu konuşuyorlar. "Airfryer ile şunu yaptım" - "Şöyle yapınca çok güzel oluyor vs" sürekli bu konuşuluyor. Bunu robot süpürgeler ilk çıktığında ki hype'a benzetiyorum. Bu durum bu aleti mükemmel bir yatırım aracına ceviriyor. Böyle işlerle uğraşıyor olsaydım 20 tane alırdım. Letgodan 1300 TL'ye anında satılacağını düşünüyorum.

İlan açıklaması bile belli ;

Düğünümüzde hediye geldi. Biz zaten almıştık o yüzden ihtiyacımız yok. Kutusunu bile açmadık ilk sahibi siz olacaksınız. Alana hayırlı olsun...

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
992,376
Üyeler
156,915
Son üye
cvbfgtf6575
Top Bottom