Neler Yeni

Xiaomi Mi Box/Stick alınır mı

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bütçe
1000
yoğunlukla youtube dan behzat ç izliyorum yeni sezon geldikçe blutv den behzat ç izliyorum onun dışında apk kurarak inat tv kullanacağım ama benim için Mi Box S mi yoksa Mi stick mi daha uygun bilemedim, arada 400 TL kadar fark var kullananlar varsa deneyimlerini paylaşırsa sevinirim
butce ortalama 1000 TL

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,186
İsim
Emre Zengin
yoğunlukla youtube dan behzat ç izliyorum yeni sezon geldikçe blutv den behzat ç izliyorum onun dışında apk kurarak inat tv kullanacağım ama benim için Mi Box S mi yoksa Mi stick mi daha uygun bilemedim, arada 400 TL kadar fark var kullananlar varsa deneyimlerini paylaşırsa sevinirim
butce ortalama 1000 TL
İnatta bazen reklam çıkıyor onları kapatamıyorsun. Sanırım bazı arkadaşlar Mi Box alıp ona mouse bağlayarak reklamları öyle kapatıyorlarmış.
Ben Mi Stick kullanıyorum.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,789
İsim
Mert Can Ergün
butce ortalama 1000 TL
Mi box alınmaz inat tv yi rahat kullanman için mouse gerekli zaten inat tv selçuk tv olsun iyi çalışmıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Youtubeye merttimezer yaz mi boxları incelemesi yapıyor bütçene göre alırsın

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,923