Neler Yeni

Yardım Xiaomi Redmi note 8 Ghost Screen sorunu

Noren

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Arkadaşlar kuzende redmi note 8 vardı bana verdi cihaz 11.01.2021 tarihinde teknosadan alınmış kutusu garantisi var ama ekranda ciddi bir şekilde ghost screen sorunu var youtube da olan çözümleri denedim bir sonuca varamadım sizce garantiye göndermelimiyim göndersem süreç nasıl işler sıkıntı çıkar mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
IPS ekran bu sıralar chrome da çok yaşıyorum.
Odaklanmamaya çalışıyorum tabi bendeki çok ağır değil.

symxqw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
süleyman kcks
Kardeş bu Ghost Screen Olayı nedir ya bende telefon almayı düşünüyorum ondada çok sorun var diyorlar amoled yanığı ve ghost screen sorunu çıkar dediler şarjda felan oynamam amoled yanığı olmaz diye düşünüyorumda ghost screen enden olur ?

symxqw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
süleyman kcks
IPS i geçtim Amoled de görmeye başladım bune lan dedim ilk
Kardeş bu Ghost Screen Olayı nedir ya bende telefon almayı düşünüyorum ondada çok sorun var diyorlar amoled yanığı ve ghost screen sorunu çıkar dediler şarjda felan oynamam amoled yanığı olmaz diye düşünüyorumda ghost screen enden olur ?

DENI2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,985
İsim
Deniz
Steam
https://steamcommunity.com/id/HiDeniz
Discord
DΞNI2 ム#9844
Şarj da oynayan biri değilim ama geçen hafta gördüm telefonu kapatıp açınca düzeldi

symxqw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
süleyman kcks
Şarj da oynayan biri değilim ama geçen hafta gördüm telefonu kapatıp açınca düzeldi
Sence ne yapmalıyım riskli bir telefon almak istemiyorum bu tür durumlarla karşılaşmak pek hoş değil benim için iki telefondan birini alacağım aklımda Mi note 10 lite var ama note 9 pro'da olabilir hangisinde sorun yaşamam ?

DENI2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,985
İsim
Deniz
Steam
https://steamcommunity.com/id/HiDeniz
Discord
DΞNI2 ム#9844
Sence ne yapmalıyım riskli bir telefon almak istemiyorum bu tür durumlarla karşılaşmak pek hoş değil benim için iki telefondan birini alacağım aklımda Mi note 10 lite var ama note 9 pro'da olabilir hangisinde sorun yaşamam ?
Mi Note 10 Lite kullanıyorum dediğim gibi 1 defa karşılaştım telefonu yeniden başlatınca düzeldi

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Taha Güler
Arkadaşlar kuzende redmi note 8 vardı bana verdi cihaz 11.01.2021 tarihinde teknosadan alınmış kutusu garantisi var ama ekranda ciddi bir şekilde ghost screen sorunu var youtube da olan çözümleri denedim bir sonuca varamadım sizce garantiye göndermelimiyim göndersem süreç nasıl işler sıkıntı çıkar mı? Yardımcı olursanız sevinirim.
Bu telefonda kronik diye biliyorum, garanti kapsamına giriyor sanırım, ekran değişimi yapıyorlar. Redmi Note 7 kullanıcısıyım aynı sorunu yaşıyorum.

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
rada
Hocam bendede note 9pro var nadiren ekranın alt kenarlarında olabiliyor, servis gerektirecek düzeyde olmadığı için göndermiyorum.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
garantiye gönderirsen hallediceklerdir teknosada süreç nasıl işler bilmiyorum ama fabrika çıkışlı bir sorun olduğu için sorununu çözüceklerdir.

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hangi firmadan almışlar ekranları hiç baktınız mı . Nokia 8 de de ghost screen mevcuttu yanlış hatırlamıyorsam LG üretimi ekranlar vardı.

Top Bottom