Neler Yeni

Xiaomi yurtdışı cihaz önerisi

melidoas6

80+ Silver
Yeni bir cihaz almayı düşünüyorum. Yurt dışı kayıtlı alacağım büyük ihtimalle. Bir kaç güncelleme alıcak bir model ve sorunsuz bir şey istiyorum ghost screen tarzı problemleri istemiyorum. Uygulamadan çıkınca tekrar girince kaldığım yeri hatırlasın. Max 10k bir cihaz. İmei atılabilsin. Siz hangi yurtdışı (kaçak) cihazı önerirsiniz? Nereden almak güvenilir olur?
S21 ultra vereyim sıfır gibi 12/256 server kaydı var 14800

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Berke
Satıcı nerede ? Kayıtlı olarak mı veriyor
Hocam İzmir'de. Normalde elden aldığımda kayıtsız veriyor 120gun 1. Sim i 120 günde 2. Simi kullanıyon bitince. Ücretsiz direnç atıp IMEI atıyor.
Kargoda yapıyor ama IMEI atıp mı gönderiyor bilmiyorum onu

melidoas6

80+ Silver
Hocam İzmir'de. Normalde elden aldığımda kayıtsız veriyor 120gun 1. Sim i 120 günde 2. Simi kullanıyon bitince. Ücretsiz direnç atıp IMEI atıyor.
Kargoda yapıyor ama IMEI atıp mı gönderiyor bilmiyorum onu
Poco f5 içinde yapıyor mu bu işlemi bana direk direnç yapıp göndermesi yeterli diğer işlemle uğraşamam

Harun314

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Harun Gören
Hocam poco f5 mi realme gt 2 mi bu fiyat bandında garantili olarak alsam ne önerirsin
Hocam poco f5 gt 2 den işlemci kısmında ayrılıyor poconun işlemcisi daha iyi,geri kalan kısımlarda aşağı yukarı aynılar eğer realmenin kamerası iyi olsaydı realmeyi al derdim (gerçi yine poconun kamerasından daha iyi kamerası ama) ancak şöyle biraz daha bakımca samsung s21 FE vs Tecno Phantom x2 yi gördüm.Tecnonun işlemci de poconunkiyle eşdeğer, Samsung un exyons işlemcisi de yine performans olarak iyi ancak exyons işlemciler hep pil ömrü ve ısınma konusunda eleştirilere maruz kalmıştır.Kamre konusunda tecnoyu bilmiyorum ama kesinlikle s21 ve tecno pocodan iyidir diyebilirim kamera konusunda ancak s21 mi daha iyi tecno mu onun için biraz karşılaştırmalarak bakmak gerekecektir(zoom konusumda ve selfie kamerada s21 fe daha iyi olacaktır ancak ana kamera geniş açı ve gece çekimini bilemeyeceğim artık)Ondan sonra pil konusunda diğer ikisi büyük bataryalar(5000 ve 5160 mah)+hızlı şarjlarla(65w+) gelirken maalesef Samsung nispeten küçük bir pille (4500mah) ve daha düşük bir şarj hızıyla geliyor(25w)Ancak malzeme kalitesine geldiğin zaman Samsung diğerlerinden daha iyi bir malzeme kalitesine ve premium hissiyatına sahip,pocoda ise kötü bir malzeme kalitesi var maalesef f/p cihaz olduğu için oradan kısmışlar.Ondan sonra Samsung da suya dayanıklılık var diğerlerinde yok, diğer ikisinde çift hoparlör varken teknoda mono.Yani böyle böyle farklar var kendi kullanımlarına göre karar vereceksin.Eğer performansa daha çok önem veriyorsan(3 ü de üzmez bu arada)poco ve tecnoya yönelebilirsiniz ancak daha premium bir telefon hissiyatı ve daha iyi kamera istiyorsanız da Samsunga yönelin,bu noktada tecno biraz ikisinin ortası gibi duruyor.Son karar sizin(biraz uzun oldu kusura bakmayın 😅)

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Berke
Poco f5 içinde yapıyor mu bu işlemi bana direk direnç yapıp göndermesi yeterli diğer işlemle uğraşamam
Poco da satıyor ama f5 satıyor mu bilmiyorum.
Adı dentel instagramdan falan ulaşabilirsin. Ben bugüne kadar 5 telefon aldım ordan sorun yaşamadım

Top Bottom