Neler Yeni

🔥İndirim 🔥 XPG 8GB Gammix D35 DDR4 3200MHz CL16 1.35V PC Ram Bellek🔥536,87 TL🔥

Gif Man

80+ Gold
Sağ ol hocam 2 tane aldım daha fazla alabilme limiti olsa alırdım da neyse o kadar gereği yok köşede dursun diye aldım. Bu sistemi değiştirirsem 4 slotlu anakarta geçerek 32 tamamlarım belki .. Bu arada güzel hesaplı ürünler paylaşıyorsun çok denk geliyorum takibe aldım sizi hocam tekrar dan teşekkürler. İyi forumlar. : )
Mağazadan Alabilirsin :)

hayriye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
Hayriye
Arkadaşlar adres aşamasında mağazadan al çıkıyor zaten stoktaki mağazaları da gösteriyor buradan alıp mağazan teslim alabilirsiniz. Benim ram var çavuş veriverin dersiniz hallolur. Şu rami 3. görüşüm yine alacam galiba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kimse bana 3tür alıyon ne yapacan demez değil mi?

Ellsy

80+ Bronze
Sağ ol hocam 2 tane aldım daha fazla alabilme limiti olsa alırdım da neyse o kadar gereği yok köşede dursun diye aldım. Bu sistemi değiştirirsem 4 slotlu anakarta geçerek 32 tamamlarım belki .. Bu arada güzel hesaplı ürünler paylaşıyorsun çok denk geliyorum takibe aldım sizi hocam tekrar dan teşekkürler. İyi forumlar. : )
Farkli hesaplar ile 4 tane ayni adrese siparis versem sorun olur mu?

JackieTR

80+ Bronze

Ellsy

80+ Bronze

JackieTR

80+ Bronze
4 tane olmuyor max 2
Başka hesaba geç kardeşin filen varsa ismini yaz sipariş et çok dert olacağını sanmam soran olursa evde 2 pc var ondan dersin geçersin sen 4 tane 5 tane aldın diye adamlar yargılayacak değil :D

Ellsy

80+ Bronze
Başka hesaba geç kardeşin filen varsa ismini yaz sipariş et çok dert olacağını sanmam soran olursa evde 2 pc var ondan dersin geçersin sen 4 tane 5 tane aldın diye adamlar yargılayacak değil :D
Valla 32gb ram yapicam satmak icin almicam ama huna inanirlar mi iste

JackieTR

80+ Bronze
Valla 32gb ram yapicam satmak icin almicam ama huna inanirlar mi iste
Kimseyi inandırmak zorunda değilsin ticaret sitesi sonuçta sen fazla alıyorsun ya da başka hesap açtın diye dava açacak halleri yok

hayriye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
Hayriye
Ben şu an toplamda 3. rami sipariş verdim daha önce 585ken vermiştim bundan önce 538e düştü geçen hafta yine vermiştim onlar teslim edildi şimdi 3. oldu işte. Acaba 538e aldığımı iade edip 536ya bunu mu alsam tekrar akılları başlarına gelir 😉👌

overkill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Axl Rose
Farkli hesaplar ile 4 tane ayni adrese siparis versem sorun olur mu?
Eğer fatura bilgileri aynı ise (vergi numarası) başka hesap da olsa vermiyor. Şahıslarda da aynı TC'ye vermez herhalde. Ama adres, kredi kartı vs aynı olsa dahi sipariş verebiliyorsunuz.

Top Bottom