Neler Yeni

XPG summoner mini alınır mı?

Mehmed emin Tosun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Mehmed emin Tosun
Bende summoner olan var, klavyeden memnunum ama büyüklüğü çok rahatsız ediyor. Alınır mı?

Erai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
eray
Bende summoner olan var, klavyeden memnunum ama büyüklüğü çok rahatsız ediyor. Alınır mı?
büyük olan summonerde cherry mx switch var ama küçükteki daha kalitesiz bir switch ben önermem farklı şeylere bakabilirsin ama deneyip alma şansın varsa hoşuna giderse al

Mehmed emin Tosun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Mehmed emin Tosun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
büyük olan summonerde cherry mx switch var ama küçükteki daha kalitesiz bir switch ben önermem farklı şeylere bakabilirsin ama deneyip alma şansın varsa hoşuna giderse al
Gaming gene gidip deneyeceğim hocam. Onun dışında önerebileceğiniz var mıdır? 1500tl bütçe max. Büyük enter olursa tadından yenmez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
75 80 klavyelere bak huano ttc kailh switch li ürünleri dene değişiklik olsun.

Mehmed emin Tosun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Mehmed emin Tosun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
E-yooso z11t al çok daha iyi hot swapple tuşlar huano switchler falan var bu fiyata rakipsiz
Hocam baktım şimdi ama büyük enter benim için vazgeçilmez bir kriter ve çok fazla rgb var. Ne kadar iyi olsa da dediğim gibi enterdan vazgeçemem gibi. Çok teşekkür ederim öneriniz için.

Erai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
eray
Gaming gene gidip deneyeceğim hocam. Onun dışında önerebileceğiniz var mıdır? 1500tl bütçe max. Büyük enter olursa tadından yenmez.
benim önerebileceğim tek klavye deepcooldu ona da baktım stokları yok olan yerde de 6000 TL olmuş :D

Erai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
eray

GalaxySal450

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Nazım
İlgilendiği Kategoriler
Çevre Birimleri (Klavye, Mouse/Mousepad)
Eğer ki switchleri değiştirebilirim diyorsanız üstteki E-Yosso Z11 alınabilir. Yurt dışından alamam diyorsanız Redragon K552 Kurama ve XPG Summoner Mini dışında seçenekleriniz yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

benim önerebileceğim tek klavye deepcooldu ona da baktım stokları yok olan yerde de 6000 TL olmuş :D
Şu model olsa gerek.

Yay sesi yapabilir bu model...

Erai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
eray
Eğer ki switchleri değiştirebilirim diyorsanız üstteki E-Yosso Z11 alınabilir. Yurt dışından alamam diyorsanız Redragon K552 Kurama ve XPG Summoner Mini dışında seçenekleriniz yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu model olsa gerek.

Yay sesi yapabilir bu model...
bu değildi benim dediğim üzerindeki yazılar ön tarafında üst tarafında değil tabi switchleri falan aynıysa bilmiyorum

Top Bottom