Neler Yeni

XPG Valor Mesh alınır mı?

Krfmed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emircan demirhan
Bütçe
1800

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,060
İsim
Batuhan
İyi akşamlar dilerim. Bu kasayı incelerken gördüm ki neredeyse bu kasa hakkında hiç inceleme veya tanıtım yok, görünüş olarak gayet hoşuma gitti, sade ve şık, fan ve malzeme kalitesi iyiyse almak isterim yoksa P360a alacağım 300 TL farkla.
Bunu Alabilirsin Hocam .

Krfmed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emircan demirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Attığın Kasaya Göre Daha Büyük Bir Kasa , Beyazıda Mevcut Bu Arada .

Nedenki Gayet Güzel Kasa .
Marka logo yapıştırması kötü duruyor gibi hissetmiştim, aslında şuan alabilirim diye düşünüyorum, teşekkürler. Phanteks P360A için 300 TL farka değer mi peki

hayriye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Hayriye
İyi akşamlar dilerim. Bu kasayı incelerken gördüm ki neredeyse bu kasa hakkında hiç inceleme veya tanıtım yok, görünüş olarak gayet hoşuma gitti, sade ve şık, fan ve malzeme kalitesi iyiyse almak isterim yoksa P360a alacağım 300 TL farkla.
Bu ne ya ürün bilgisi vermemek nasıl ahmaklık insan boyutunu şuyu buyu yazar çok mu hoşlarına gidiyor bilgi saklamak belli ki küçük bir kasa da değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada sistemin ne ki bence bu tarz kasalar alınmamalı artık

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
534
İsim
Sercan SAYİT
Sıvı soğutma kullanmayacaksanız Phanteks alabilirsiniz, kalitesi muazzam bir kasa.

Krfmed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emircan demirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu ne ya ürün bilgisi vermemek nasıl ahmaklık insan boyutunu şuyu buyu yazar çok mu hoşlarına gidiyor bilgi saklamak belli ki küçük bir kasa da değil

Bu arada sistemin ne ki bence bu tarz kasalar alınmamalı artık
Çok iyi bir sistem değil Ryzen 5 3600 ile RX 570 kullanıyorum, ekran kartını güncelleyeceğim.
Sıvı soğutma kullanmayacaksanız Phanteks alabilirsiniz, kalitesi muazzam bir kasa.
Zoko ile arasında ki fiyat farkından dolayı değer mi diye düşünüyorum. Phanteks bana da çok hoş geliyor.

hayriye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Hayriye
Ne ekran kartı alacaksın ki dediğim gibi ben böyle özelliksiz kasaların bu fiyat olmasından bıktım
https://www.teknobiyotik.com/aeroco...karti-sabitleme-aparati-hediyeli-ae-atmc.html bugün bunu aldım içinden gelen güç kaynağıyla Ryzen 5600 ve 3 fanlı Rx 7600le kullanıyorum artıları şu Argb iki fan Menteşeli cam ve dikey ekran kartı desteği var yanında ekran kartı tutucu da geliyor güzel kablolama kanalları var. Daha önce Atomic lite ı kullandım o 1566 Hexform isimli toplam 3 12cm fanlı versiyon ise 1640 mı ne sanırım hepsinde 500w sertifikasız güç kaynağı var bence güzel güç kaynağını kullanmayacaksan bile satarsın bence 6650xt -7600 veya 3060ti 4060a kadar ekran kartı takılacaksa bu alınabilir boş kasalar çok pahalı olmaya başladı. Bu arada ürün bana hasarlı geldi ama camı sağlam metal yerleri ezik olduğu için çok da önemsemedim kullanmaya devam edeceğim galiba

Krfmed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emircan demirhan
Ne ekran kartı alacaksın ki dediğim gibi ben böyle özelliksiz kasaların bu fiyat olmasından bıktım
https://www.teknobiyotik.com/aeroco...karti-sabitleme-aparati-hediyeli-ae-atmc.html bugün bunu aldım içinden gelen güç kaynağıyla Ryzen 5600 ve 3 fanlı Rx 7600le kullanıyorum artıları şu Argb iki fan Menteşeli cam ve dikey ekran kartı desteği var yanında ekran kartı tutucu da geliyor güzel kablolama kanalları var. Daha önce Atomic lite ı kullandım o 1566 Hexform isimli toplam 3 12cm fanlı versiyon ise 1640 mı ne sanırım hepsinde 500w sertifikasız güç kaynağı var bence güzel güç kaynağını kullanmayacaksan bile satarsın bence 6650xt -7600 veya 3060ti 4060a kadar ekran kartı takılacaksa bu alınabilir boş kasalar çok pahalı olmaya başladı. Bu arada ürün bana hasarlı geldi ama camı sağlam metal yerleri ezik olduğu için çok da önemsemedim kullanmaya devam edeceğim galiba
Bunun psu'suz olanını alayım diyorum ama ön fan rgbsi çok kötü ya.

Krfmed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emircan demirhan
Neden kötü ki bence güzel kapatabilirsin büyük ihtimalle düz olarak kullanırsın Argb bu fix değil
Fan çerçevesinde ki argb düz değil de nokta nokta o bi tık rahatsız ediyor o kadar, biraz da tombul kasa :D

Şimdi Zoko iyi midir? Atomic'de alabilirim ama boyut sıkıntısı var, ileri de belki sıkıntı yaşayabilirim yoksa kompakt daha iyi.

hayriye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Hayriye
Fan çerçevesinde ki argb düz değil de nokta nokta o bi tık rahatsız ediyor o kadar, biraz da tombul kasa :D

Şimdi Zoko iyi midir? Atomic'de alabilirim ama boyut sıkıntısı var, ileri de belki sıkıntı yaşayabilirim yoksa kompakt daha iyi.
Ha anladım beğenmediğinizi ben de ondan tam hoşlanmıyorum Zoko’nun da fanlarını beğenmiyorlar ama geniş iç hacim baya iyi ileride kendim fan alırım diyorsan Zoko alınabilir ben de inadına küçük tombul kasalara bayılıyorum Hexform da kullandım bunun düşük modelini de kullandım kendim Bitfenix kullandım ve ince uzun çirkin duruyor baya vurup sıkıştırmışlar gibi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,995
Üyeler
149,655
Son üye
egemenacar
Top Bottom