Neler Yeni

Öneri xprime knight vs gamepower throne ?

DarkWob

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sadık Sefa
Merhabalar,

Xprime knight oyuncu koltuğu ile Gamepower throne modeli arasında kaldım, ikisi de kaliteli duruyor, fakat ikisi ile deneyimi olan birileri bu konuda yorumlarını yaparsa çok güzel olacaktır.

Boy: 190 cm
Kilo: 110- 130 kg

Gamepower throne modelini abdullah hocamızın incellemelerine göre almayı düşündüm fakat, bu koltuğun eksiği deri olması , bir diğer eksik olarak geriye doğru yaslandığımda geriye doğru gidiyor mu bunu öğrenmek istiyorum, geriye doğru gitmiyor bir kilit özelliği varsa ve geriye doğru atmasını ayarlayabiliyorsa bu çok güzel olacak.

Xprime knight model, genel olarak rahat ve kullanışlı görünüyor, magnetik bel ve boyun desteği güzel duruyor fakat, sünger yapısı sert mi o bilinmiyor, ayrıca 180 derece yatma imkanı veren mekanizma uzun süre sonra ya da kısa sürede ses çıkarmaya ya da bozulmaya müsait, aslında bu tüm bu tarz koltuklarda var, bunun için bakım öneriyorlar wd 40 ile ses çıkarmasın diye, bu firmanın king serisini alan bir kullanıcı 1 haftada gıcırdama olduğunu ve yağlamasına rağmen 3 gün sonra bu sesi tekrar verdiğini söyledi, bu sesi veriyorsa bu normal ürününde premium diye sattıkları bu üründe de bu sorun olmayacağı anlamına gelmiyor. bu konuda feedback bekliyorum

bir de GamePower bu ürünü için @Abdullah Hacıgül hocamızda bir geri dönüş yapsaydı. çünkü onun videosu dışında hiç bir yerde bir incelleme , video yok, kendisi de detaylı bir şekilde anlatmıyor,

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,814
Üyeler
152,340
Son üye
mustafa81zbn
Top Bottom