Neler Yeni

Yamaha R7 alınır mı?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
En İyi Cevap
3
yooo ikisi de aynı şey hem takım bulup hem türk bayrağını aynı anda sallayamıyorsan piste çıkmayacaksın. Bu kadar basit. İstese kawasaki takımına girer o bayrağı da sallandırır. Laf mı söylediğin
Kankamco sen harbi bir şeyden anlamıyorsun, bazı takımların amacı orta grupta yer alabilmek. Uydu takımları neden var :D?
Aynı markaya ait neden bir kaç tane takım var? Bazısı kazanmak bazısı orta grup için.

GirayHan

80+ Gold
Takım bulabilmek ayrı, kazanıp Türk Bayrağını gösterecek takım bulmak ayrı bir şey.

Biz pistin içine girebiliyoruz sen dışardan izlemeyle nası hava atabiliyon valla kafan iyiymiş.
aynen sen giriyorsun birinin amcası kenan diğerinin amcası başbakan. bizde garibiz ne yapacaksın. anca motogp'yi izlemeye gidiyoruz. Bi bitmediniz. başkalarının başarılarını kendinizin gibi lanse etmeyi bırakın. Komik duruma düşüyorsunuz :ROFLMAO:

En İyi Cevap
3
aynen sen giriyorsun birinin amcası kenan diğerinin amcası başbakan. bizde garibiz ne yapacaksın. anca motogp'yi izlemeye gidiyoruz. Bi bitmediniz. başkalarının başarılarını kendinizin gibi lanse etmeyi bırakın. Komik duruma düşüyorsunuz :ROFLMAO:
La çocuk sana iki tane Profesyonel yarışçıya dayanarak yardım etmeye çalışmış, hava mı atmaya çalışıyor sence? İnanmıyorsan yer belli geleceğin zaman haber et.

Sen gp yi 3 kere izleyip hava atabiliyon ama biz pistlerin içinden sana hava atamıyoruz tamam kanka. Max akp li yurt dışı insanı.

GirayHan

80+ Gold
varsa derecen at izleyelim yoksa diğer arkadaş gibi boş yapma abicim. yormayın beni. sen kısa donla dolaşırken biz kampanalı motor kullanıyorduk. bloklayım da daha fazla kafamı şişirmeyin çoluk çocukla muhattap olmuyorum daha fazla. max cahil çoluk çocuksunuz motorunu at desem buraya cup fotosu yollarsın lafta yarışçısın. derecen varsa at diyoruz max akpli diyor hadi abicim by byeee :ROFLMAO:

En İyi Cevap
3
Uygunsuz davranış
varsa derecen at izleyelim yoksa diğer arkadaş gibi boş yapma abicim. yormayın beni. sen kısa donla dolaşırken biz kampanalı motor kullanıyorduk. bloklayım da daha fazla kafamı şişirmeyin çoluk çocukla muhattap olmuyorum daha fazla.
Madem sen gelmiyorsun biz gelelim pistine çağır bakalım kim geçiyor. AAA pardon senin pistin yoktu uzaktan izlemeyle hava atıyorsun. Yaş sende varda noluyor koyun. Bizde engelleyek boomer.

GirayHan

80+ Gold
Uygunsuz davranış
Madem sen gelmiyorsun biz gelelim pistine çağır bakalım kim geçiyor. AAA pardon senin pistin yoktu uzaktan izlemeyle hava atıyorsun. Yaş sende varda noluyor koyun. Bizde engelleyek boomer.
koyun mu ? max akpli mi ? boomer ve max akpli kelimeleri onu ilk çıkaran kişinin zeka ürünüdür. sen ise onun zekasını kullanan bir veletsin. o yüzden cahilin tekisin. bu arada max akpli olan kenandır. haberin olsun. adam akp'den milletvekili ahahahaha :ROFLMAO: bu arada motorcular için hiç bir zahmete girmeyen vekildir. onu da not olarak düşeyim. güle güle.

En İyi Cevap
3
koyun mu ? max akpli mi ? boomer ve max akpli kelimeleri onu ilk çıkaran kişinin zeka ürünüdür. sen ise onun zekasını kullanan bir veletsin. o yüzden cahilin tekisin. bu arada max akpli olan kenandır. haberin olsun. adam akp'den milletvekili ahahahaha :ROFLMAO: bu arada motorcular için hiç bir zahmete girmeyen vekildir. onu da not olarak düşeyim. güle güle.
Eee hani engellemiştin? Hemen cevap veriyon, sende anladın kalın kafalılığını.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom