Neler Yeni

Yamaha R7 alınır mı?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

warymajesty

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
yunus günaydın
Kendini gösteren gayet hoş bir motor. Motor bloğu hakkında arkadaşlara katılıyorum. R6'dan farkı daha çok şehir içinde kullanıma yönelik olması. Şehir içinde sizi üzmez ve çok yakışıklı gerçekten.

Sofu_54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Yunus Emre Sofuoğlu
R6 gibi hafif R1 gibi güçlü neden bilmiyorum ama fiyatıda kendi klasmanına göre bi tık uygun

GirayHan

80+ Gold
07 bloğu var üstünde. görünüş ok fakat performans iyi değil. r6 ile r7 'nin uzaktan yakından alakası yok. oturuş pozisyonundan tutun da üstünde ki bloğa kadar farklı. r7 alınca r6 neslinin devamını almış olmuyorsunuz maalesef. iki motoru da kullanmış biri olarak konuşuyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

R6 gibi hafif R1 gibi güçlü neden bilmiyorum ama fiyatıda kendi klasmanına göre bi tık uygun
r1 gibi güçlü mü ? r1'de 200 beygir var r7'de 73 beygir. biri 4 silindir diğeri çift daha uzun uzaya yazarım da gerek yok. mantıksız bir karşılaştırma yapmışsın.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,876
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
ben cbr650r öneririm.

GirayHan

80+ Gold
ben cbr650r öneririm.
bende öneririm. tip supersport oturuş naked. iki taraftan da biraz alınmış rahatlık konfor yedek parça vb her şey mevcut. ben naked'cı olduğum için yine de bana hitap etmiyor maalesef. ama r7 yerine kesinlikle alınır. her halükarda 4 silindirin tadını çıkarırsın.

Esca

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Can ŞİMŞEK
aprilia rs 660 tavsiye ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,876
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
bende öneririm. tip supersport oturuş naked. iki taraftan da biraz alınmış rahatlık konfor yedek parça vb her şey mevcut. ben naked'cı olduğum için yine de bana hitap etmiyor maalesef. ama r7 yerine kesinlikle alınır. her halükarda 4 silindirin tadını çıkarırsın.
aynen öyle hem r7 den daha iyi gidiyor hem 4 silindirli.

GirayHan

80+ Gold
aynen öyle hem r7 den daha iyi gidiyor hem 4 silindirli.
evet. ayrıca r7'yi satacak adam biraz zor bulursun. kanı kaynayan yeni motorcu arkadaşların yanında eskiler tercih etmeyecektir. ben eski motorcu olarak şahsen gidip ne ikinci eline ne sıfırına o parayı vermem.

bu arada motovlog çekenlerin motor tanıtımı yapanların %95'i sponsorlu para peşinde. Mv agusta yada ducati'nin tanıtımını yapan çok nadir motovlog'çu görürsünüz. Ben olsam mv agusta alırım brutale 800 rosso. O da r7 ile fiyatı birbirine çok yakın diye.

aprilia rs 660 tavsiye ederim
alınır gayette keyfili binilir.

Son düzenleme:

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Motoru fiyatına göre yargılamak lazım. Tabi R6 varken R7 kimsenin tercihi olacağını sanmıyorum. Lakin işte fiyatlar işin içine girince olaylar tersine dönüyor.
Fiyatı bandında çok bir alternatif yok gibi. MT-07'nin SS'a dönüşmüş hali R7. Biz buradan ne dersek boş olur, gidip görüp test sürüşü yapıp kararını öyle versen daha mantıklı olur.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi R7 almak istiyorum 6 yıllık motor tecrübem var bir çok motor deneyimledim bu modeli alıp kullanmak istiyorum. Kullanan, tecrübe eden varsa eğer ya da bilgi sahibi olan alınır mı sürüşü nasıl, performansı nasıl, ne gibi kronik sorunları var, boy konusunda alçak sele mi yüksek sele mi, benzin km kaç yakıyor yardımcı olursanız bu sorulardan en azından 1 veya 1'den fazlasını cevaplayabilirseniz çok sevinirim.
Hocam bence r7 r serisinin en kötüsü. Şahsen benim hayalim R6. Eğer ki daha yüksek bütçeniz varsa hayabusa S1000rr öneririm. Bunlar da çok geliyorsa R6 mükemmeldir.

Sofu_54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Yunus Emre Sofuoğlu
07 bloğu var üstünde. görünüş ok fakat performans iyi değil. r6 ile r7 'nin uzaktan yakından alakası yok. oturuş pozisyonundan tutun da üstünde ki bloğa kadar farklı. r7 alınca r6 neslinin devamını almış olmuyorsunuz maalesef. iki motoru da kullanmış biri olarak konuşuyorum.

r1 gibi güçlü mü ? r1'de 200 beygir var r7'de 124 beygir. biri 4 silindir diğeri çift daha uzun uzaya yazarım da gerek yok. mantıksız bir karşılaştırma yapmışsın.
Öncelikle deneyimlerimden bahsettim boş boş atarlı giderli herkese cevap yazma insanlar fikrini beyan ediyor. Ayrıca aradaki hp farkı yola yansımadıktan sonra bir anlamı yok tabii ki bi yerden sonra r1 çok daha güçlü arasındaki fiyat farkı 2 katından daha fazla olduğu için gitsin bir zahmet . 2sinede bindim sesleri aynı biraz desibel farkı var ikiside yakışıklı motor ama r1 caddede boğuluyor r7 daha iyi

GirayHan

80+ Gold
Öncelikle deneyimlerimden bahsettim boş boş atarlı giderli herkese cevap yazma insanlar fikrini beyan ediyor. Ayrıca aradaki hp farkı yola yansımadıktan sonra bir anlamı yok tabii ki bi yerden sonra r1 çok daha güçlü arasındaki fiyat farkı 2 katından daha fazla olduğu için gitsin bir zahmet . 2sinede bindim sesleri aynı biraz desibel farkı var ikiside yakışıklı motor ama r1 caddede boğuluyor r7 daha iyi
boş ve atarlı mı ? r7 ile r1'i karşılaştıran adamın motor tecrübesi olsa ne olmasa ne biri anya biri konya. biri safkan süpersport biri cps bloğuna sahip torklu sözde supersport. arada ki hp farkını yola öyle bir yansıtır ki r1 aklın şaşar. r1 kullanmadığına yemin edebilirim ama sanal alemde herkes rossi zaten bari teknik olarak bir şey bilde arayı kapat.Boş yapanın sen olduğunu şu yazdığın yorumdan sonra herkes anlamış oldu.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,359
Üyeler
153,225
Son üye
Avseross
Top Bottom