Neler Yeni

Yamaha R7 alınır mı?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Sofu_54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Yunus Emre Sofuoğlu
boş ve atarlı mı ? r7 ile r1'i karşılaştıran adamın motor tecrübesi olsa ne olmasa ne biri anya biri konya. biri safkan süpersport biri cps bloğuna sahip torklu sözde supersport. arada ki hp farkını yola öyle bir yansıtır ki r1 aklın şaşar. r1 kullanmadığına yemin edebilirim ama sanal alemde herkes rossi zaten bari teknik olarak bir şey bilde arayı kapat.Boş yapanın sen olduğunu şu yazdığın yorumdan sonra herkes anlamış oldu.
Kenan Sofuoğlu amcam bahattin sofuoğluda kuzenim piste test için bahattine r7 verdiler sonra r1'e bindi onların tecrübesini aktardım benim üstüme onların tecrübesinin üstüne konuşmak yetmez sen konuşmaya devam edebilirsin . Vlog çekmeye devam

GirayHan

80+ Gold

Kenan Sofuoğlu amcam bahattin sofuoğluda kuzenim piste test için bahattine r7 verdiler sonra r1'e bindi onların tecrübesini aktardım benim üstüme onların tecrübesinin üstüne konuşmak yetmez sen konuşmaya devam edebilirsin . Vlog çekmeye devam
halama bıyık çizsem amcam olurdu da neyse madem amcan (!) amcana selam söyle motogp'de neden yarışmadığını bir sor.

Son düzenleme:

GirayHan

80+ Gold
sponsor mu yoktu ? kenan'da sponsordan bol ne vardı o dönem

Sofu_54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Yunus Emre Sofuoğlu
amcana selam söyle motogp'de neden yarışmadığını bir sor.
Aradaki beygir farkı aw&tcs'nin önüne geçmiyor dediğim gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

sponsor mu yoktu ? kenan'da sponsordan bol ne vardı o dönem
Kardeşim anlamıyormusun adam öyle diyor motoGP boru değil para lazım

video attımda yüklenmemiş hatalı format diyor neyse r1 le drag denemesi vardı

GirayHan

80+ Gold

amcan öyle demiyor ama bir telefonda sponsor bulurum diyor

ne tcs'si yahu ? tcs iki motorda da var. torklarına baktın mı iki motorun. neyse muhabbet saçma bir hal aldı sen r1 r7'den daha iyi diyorsan öyle olsun. iyi forumlar.

Ekler

• 1683564852045.png
    1683564852045.png
    1.2 MB · Hit: 32

Sofu_54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Yunus Emre Sofuoğlu
Cümlelin devamındada ottan boktan takımlar olduğunu belirtiyor @blackjacktr r1 r7 den daha iyi demedim r7 fiyatına göre daha iyi dedim biri 290k biri 630k tcs var işte ikisindede ikiside maksimum tork sağlıyabilcek şekilde tekeri çeviriyor ,fazla güç olması güçü asfalta yansıtamadığında bir manası kalmıyor diyorum nesini anlamadın

GirayHan

80+ Gold
Cümlelin devamındada ottan boktan takımlar olduğunu belirtiyor @blackjacktr r1 r7 den daha iyi demedim r7 fiyatına göre daha iyi dedim biri 290k biri 630k tcs var işte ikisindede ikiside maksimum tork sağlıyabilcek şekilde tekeri çeviriyor ,fazla güç olması güçü asfalta yansıtamadığında bir manası kalmıyor diyorum nesini anlamadın
sen bana göre motordan anlamıyorsun o yüzden ben tartışmayı bırakıyorum seninle iyi forumlar.

Sofu_54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Yunus Emre Sofuoğlu
@blackjacktr
1683565313788.png
tam bilgi burda, yani 2 şampiyon olmuş kişiden çok biliyorsan seni sokalım bi takıma yarıştıralım

Bordo Klavyeliler heryerde

Son düzenleme:
En İyi Cevap
3
halama bıyık çizsem amcam olurdu da neyse madem amcan (!) amcana selam söyle motogp'de neden yarışmadığını bir sor.
Bro Sakarya/akyazı pistine geleceğin zaman haber et içerden el sallarız sana.

GirayHan

80+ Gold
En İyi Cevap
3
amcan öyle demiyor ama bir telefonda sponsor bulurum diyor

ne tcs'si yahu ? tcs iki motorda da var. torklarına baktın mı iki motorun. neyse muhabbet saçma bir hal aldı sen r1 r7'den daha iyi diyorsan öyle olsun. iyi forumlar.
Takım bulabilmek ayrı, kazanıp Türk Bayrağını gösterecek takım bulmak ayrı bir şey.

dostum ben motogp'yi italyada 3 kez izlemiş adamım haber ette sınır kapısından o tarafa el sallayım bi daha ki sefere :ROFLMAO:
Biz pistin içine girebiliyoruz sen dışardan izlemeyle nası hava atabiliyon valla kafan iyiymiş.

GirayHan

80+ Gold
Takım bulabilmek ayrı, kazanıp Türk Bayrağını gösterecek takım bulmak ayrı bir şey.
yooo ikisi de aynı şey hem takım bulup hem türk bayrağını aynı anda sallayamıyorsan piste çıkmayacaksın. Bu kadar basit. İstese kawasaki takımına girer o bayrağı da sallandırır. Laf mı söylediğin

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,372
Üyeler
153,226
Son üye
DobloluEniste
Top Bottom