Neler Yeni

Yaptığım CS:GO editi nasıl olmuş?

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Mesela hangi programları kullanayım? Capcut denedim ama herhangi bir edit malzemesi kullanmak istediğimde (geçiş vb.) direkt internet istiyor fakat bende internet yok bu videoyu annemin internetinden paylaştım şu an annemin internetinden yazıyorum. Movavi Video Suite/Editor Plus 2022 kullanacağım zaten onunla editledim son 3 editin 3'ünüde fakat farklı program önerdiniz. VSDC kullanacağım videoları ortadan ikiye bölemiyorum ve geçiş, animasyon vb. neredeyse hiç yok. Bir ara Vegas Pro 16 kullanmayı denedim en ufak bir şey anlamadım programdan editleyeceğim videoyu bile içe aktaramadım. Başka bildiğim Adobe Premiere, After Effects vb. popüler edit programları var onlarıda bilgisayarım açmaz.
Capcut'da effectler var onları kulanabilirsin geçiş efektleride var.
Edit böyle birşeydir sen bunun kadar iyi olmasada genede buna benzer birşeye çıkarabilirsin.

Edit böyle birşeydir sen bunun kadar iyi olmasada genede buna benzer birşeye çıkarabilirsin.
Bu arkadaşın attığı videoyu yapmak bile zor değil dostum, yaptığın editimsi şeyi buraya atacağına denemeye devam et. El ile tutulur bir şey çıkarsa at yorumlayalım. Yaşın o kadar küçükte değil zaten yapabilirsin rahatlıkla.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesela hangi programları kullanayım? Capcut denedim ama herhangi bir edit malzemesi kullanmak istediğimde (geçiş vb.) direkt internet istiyor fakat bende internet yok bu videoyu annemin internetinden paylaştım şu an annemin internetinden yazıyorum. Movavi Video Suite/Editor Plus 2022 kullanacağım zaten onunla editledim son 3 editin 3'ünüde fakat farklı program önerdiniz. VSDC kullanacağım videoları ortadan ikiye bölemiyorum ve geçiş, animasyon vb. neredeyse hiç yok. Bir ara Vegas Pro 16 kullanmayı denedim en ufak bir şey anlamadım programdan editleyeceğim videoyu bile içe aktaramadım. Başka bildiğim Adobe Premiere, After Effects vb. popüler edit programları var onlarıda bilgisayarım açmaz.
Vegas kullanamıyorsan Premier'i hiç kullanamazsın zaten, sana önerim düzgün bir internet bağlantısı elde edene kadar sal biraz. Annenin interneti boşa gitmesin.

ARCADE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Arda Can Demirbaş
İşte sıkıntı orada Capcut efektlerini kullanmam için internet lazım fakat bende internet yok. Ve Valo ve editlerini hiç sevmesemde bu gönderdiğiniz edit hoşuma gitti bu yüzden güzel bir edit programı bulunca deneyeceğim.
Bu arkadaşın attığı videoyu yapmak bile zor değil dostum, yaptığın editimsi şeyi buraya atacağına denemeye devam et. El ile tutulur bir şey çıkarsa at yorumlayalım. Yaşın o kadar küçükte değil zaten yapabilirsin rahatlıkla.

Vegas kullanamıyorsan Premier'i hiç kullanamazsın zaten, sana önerim düzgün bir internet bağlantısı elde edene kadar sal biraz. Annenin interneti boşa gitmesin.
Tamam denemeye devam ederim ve sadece kanalımda paylaşırım buralara uğramam. Fakat edineceğim videolar maximum 1080p60 olduğu için ve editlerim kısa olacağı için çok büyük değiller bu yüzden annemin interneti pek boşa gidemez.

ARCADE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Arda Can Demirbaş

ARCADE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Arda Can Demirbaş
hakaret ederdim ama ban yerim o yüzden sadece diyecebileceklerimi tahmin etmen lazım
Niye hakaret ediyorsunuz gerek yok ki beğenmediyseniz kötü demeniz yeterli üzüldüm şu an beğenmediniz diye hakarete yöneliyorsunuz.

NorinRadd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Şahin Deniz
Atabilirseniz atın editinizi görelim ne kadar beceriklisiniz? Ama zorlama yok isteğe bağlı.

Mükemmelden uzak neye yakın?
ilk yaptğım edit ve movaviden yapmıştım. biraz uğraşırsanız daha iyisini yaparsınız.

ka.dir18

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
326
İsim
Kadir Danacı
hep p90 değilde silah değişse keşke
,

ARCADE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Arda Can Demirbaş
ilk yaptğım edit ve movaviden yapmıştım. biraz uğraşırsanız daha iyisini yaparsınız.
Az ama öz, kısa ama güzel.
Minyon kızlar gibi küçük ama çok güzel (ironi)

hep p90 değilde silah değişse keşke
,
P90 daha kolay kullanıyorum o yüzden sabit P90 ile ilerlemiştim. AWP tarzı hile sayılacak silahlar zor geliyor.

Top Bottom