Neler Yeni

Yaptıkları zama bakın dalga geçiyorlar :)

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Halil
arkadaşlar bunlar gerçekten insanlarla dalga geçiyorlar.

37999 sattıkları üründeki yaptıkları zama bakın :D İlerde sonra niye ürün satamıyoruz diye laf etmeye başlarlar
1722926685289.png

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Halil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ürün ellerinde kalmazsa böyle absürt fiyat yaparlar ve sonra stok geri geldiğinde düzenlerler bu normal
hocam o ürün dediğin gibi olsun peki bu ürüne noldu 13.299 TL'ydi. Yurtdışında 300 dolara satılan bir ürün redditte gördüm. Bizim ülkemizdeki fiyatına bak :) dolar 20 kurus artıyor 3 bine yakın zam koyuyorlar.

1722927569922.png

Spect

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Arda
hocam o ürün dediğin gibi olsun peki bu ürüne noldu 13.299 TL'ydi. Yurtdışında 300 dolara satılan bir ürün redditte gördüm. Bizim ülkemizdeki fiyatına bak :) dolar 20 kurus artıyor 3 bine yakın zam koyuyorlar.

Alıntıyı görüntüle
Hocam sadece bu adamlar mı yapıyor sanki. Yurtdısında 300 dolara satılan şey bizde nerdeyse 500-600 dolara satılıyo vergilerle ne bekliyorsunuz. Böyle absürt bir sistem olduğu icin şasıramıyorum artık.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Yusuf Kaplan
arkadaşlar bunlar gerçekten insanlarla dalga geçiyorlar.

37999 sattıkları üründeki yaptıkları zama bakın :D İlerde sonra niye ürün satamıyoruz diye laf etmeye başlarlar
Alıntıyı görüntüle
Lafta son ürün cart curt. Son ürün olsun ne fiyattan satiyosan sat. Tamamen üçkağıtçılık. Savunulacak ortulecek yanı yok. Her üründe bunu yapiyolar. Milletin temudan aldığı 3-5 ürüne göz dikenler şunların düzenine çomak soksunlar. Şu ürünün normal fiyatının bile 38k olması rezillik.

• Beğen
Reaksiyonlar: Qpre

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Halil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam sadece bu adamlar mı yapıyor sanki. Yurtdısında 300 dolara satılan şey bizde nerdeyse 500-600 dolara satılıyo vergilerle ne bekliyorsunuz. Böyle absürt bir sistem olduğu icin şasıramıyorum artık.
Herkes yapıyor diye ses çıkarmıcaz mı hocam çıkarmadığımız için zaten bu durumdayız.

Spect

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Arda
Herkes yapıyor diye ses çıkarmıcaz mı hocam çıkarmadığımız için zaten bu durumdayız.
Hocam çıkıyorda noluyor anlamadım. Bir şey değiştiği yok konuştugumuzla kalıyoruz. Şahsen bu zamlar artık millete ucuz bile gelmeye başlıyor zamanla. Düsünün zamanında pahalı gelen şeyler artık ucuz gibi hissettiriyo. O yüzden böyle dediğiniz şeyler bizim ülkemiz için geçerli bir durum degil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,603
İsim
Burak Karadağ

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Ahmet Hakan
Lafta son ürün cart curt. Son ürün olsun ne fiyattan satiyosan sat. Tamamen üçkağıtçılık. Savunulacak ortulecek yanı yok. Her üründe bunu yapiyolar. Milletin temudan aldığı 3-5 ürüne göz dikenler şunların düzenine çomak soksunlar. Şu ürünün normal fiyatının bile 38k olması rezillik.
Dostum bu fiyat şişirmesinin teknik bir sebebi var yalnız. Özellikle kimsenin satın almak istemeyeceği fiyatlara çıkarıyorlar. Amaçları o ürünü stok gelene kadar liste dışı bırakmamak. Ürünü satıştan kaldırınca SEO olumsuz etkileniyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,906
İsim
Emir Yusuf
Eğer bu site incehesap ise (fotoğraftan öyle anladım) cuma günü gaming gecesinde indirime girecekse bu yüzden şişirip duruyorlar. Stoksal bir durum da olabilir ama

Top Bottom