Neler Yeni

Çözüldü✓ (Yardım) Ekran Gitmesi !!!!!

HydraEXE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tuğrul Hancı
Bilgisayarımda birkaç gün önce bir sorun başladı durduk yere ekran siyah oluyor monitörü 5-6 kez aç kapa yapmadan düzelmiyor ilk başta düzelir dedim düzelmedi youtubede biraz baktım güç seçeneklerinden performans yerine dengeli yada tasaarufu seçin diyodu yaptım ama düzelmedi ekran kartınında çok ısındığını fark ettim ve fanının tüm tozunu fırça ile dikkatlice temizledim ancak hala aynı sorun devam ediyor ekran kapandığında ekran kartını kontrol ediyorum ve 1-2 yerinin fazla ısınmış olduğunu görüyorum ondan kaynaklı olabilir eğer ondansa nasıl çözebilirim veya başka bir şey ise nasıl çözebilirim. Aynı zamanda pc yi açtığım zaman testere gibi ses çıkıyor o ses çıktığında ekran kartının fanını elimle durdurunca o sesde duruyor fanın tam altını temizleme yöntemi bulamadım o ses ordaki tozdan mı çıkıyor. Yardım edebilirseniz çok memnun olurum. Şimdiden Teşekkür Ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Emre
Ekranın siyah olması bazen ekran kartının güncel olmamasından kaynaklı olabiliyor . Ses sorununa bir şey diyemiyeceğim

HydraEXE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tuğrul Hancı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ve gerçekten büyük sorun yaratıyor oyun oynayamıyorum video izleyemiyorum internetten satranç oynarken bile gidiyor yani ekran kartını zorlamayan bir şey yaparken bile ekran gidiyor satrançta 3 dk süre oluyor ve ekran gidince 1 hamlenin süresi 1:40 dk gibi bir şey oluyor bu yüzden pc kullanmak beni bıktırmaya başladı

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
monitörün sorunu da olabilir benim monitör bozulmuştu durduk yere yaptırmıştım garantiye vermek iyi olur sorunun nerde olduğunu en iyi monitörü başka yerde deneyerek anlarsınız

HydraEXE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tuğrul Hancı
Ekranın siyah olması bazen ekran kartının güncel olmamasından kaynaklı olabiliyor . Ses sorununa bir şey diyemiyeceğim
ya onun için aygıt yöneticisinden girip erkan kartını güncelleye bastım en güncel sürümü yüklü diyor hatta bidaha yeniyeyim senin için
Mesaj otomatik birleştirildi:

monitörün sorunu da olabilir benim monitör bozulmuştu durduk yere yaptırmıştım garantiye vermek iyi olur
ya eski bi bilgisayar zaten ama ekran gidince monitörün ışığı yanıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Emre
ya onun için aygıt yöneticisinden girip erkan kartını güncelleye bastım en güncel sürümü yüklü diyor hatta bidaha yeniyeyim senin için

internetten driver indir

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10

aygıt yöneticisi her türlü güncel diyor. Ekran kartınızın sitesinden son sürüm driver indirmelisiniz

HydraEXE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tuğrul Hancı
monitörün sorunu da olabilir benim monitör bozulmuştu durduk yere yaptırmıştım garantiye vermek iyi olur sorunun nerde olduğunu en iyi monitörü başka yerde deneyerek anlarsınız
olmadı yarın arkadaşın kasasına bağlarım monitörü birde orda denerim yine aynısı olusa monitörü değiştiririz artık

aygıt yöneticisi her türlü güncel diyor. Ekran kartınızın sitesinden son sürüm driver indirmelisiniz
deniyeyim bi

1684617713379.png
İnternetten bitanesini denereken bu hatayı evrdi başka bi siteden deneyeyim

1684618030039.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Emre
olmadı yarın arkadaşın kasasına bağlarım monitörü birde orda denerim yine aynısı olusa monitörü değiştiririz artık

deniyeyim bi

Alıntıyı görüntüle İnternetten bitanesini denereken bu hatayı evrdi başka bi siteden deneyeyim

Alıntıyı görüntüle
doğru şeyi indirdiğinden emin misin ? Ekran kartının modelini söylersen sevinirim birde Win ? ve bit ?

Livaković

80+ Silver
Bilgisayarımda birkaç gün önce bir sorun başladı durduk yere ekran siyah oluyor monitörü 5-6 kez aç kapa yapmadan düzelmiyor ilk başta düzelir dedim düzelmedi youtubede biraz baktım güç seçeneklerinden performans yerine dengeli yada tasaarufu seçin diyodu yaptım ama düzelmedi ekran kartınında çok ısındığını fark ettim ve fanının tüm tozunu fırça ile dikkatlice temizledim ancak hala aynı sorun devam ediyor ekran kapandığında ekran kartını kontrol ediyorum ve 1-2 yerinin fazla ısınmış olduğunu görüyorum ondan kaynaklı olabilir eğer ondansa nasıl çözebilirim veya başka bir şey ise nasıl çözebilirim. Aynı zamanda pc yi açtığım zaman testere gibi ses çıkıyor o ses çıktığında ekran kartının fanını elimle durdurunca o sesde duruyor fanın tam altını temizleme yöntemi bulamadım o ses ordaki tozdan mı çıkıyor. Yardım edebilirseniz çok memnun olurum. Şimdiden Teşekkür Ederim.
bi uzmana göstermen gerekiyor gibi görünüyor arkadaşlar hertürlü yardım sağlamış sorun çözülmemiş

Strangersupuk

80+ Bronze
Monitör gidince aygıt çıkartılma sesi geliyor mu? farklı bir monitör deneyebilir misin?
Bana kalırsa bu ekran kartıyla alakalı bir sürücü sorununa hiçbir yönden benzemiyor sonuçta ekranı açıp kapatmanızın ekran kartıyla hiçbir alakası yok.

BARİZ MONİTÖR SORUNU.
Ekran gittiğinde köşelerden ışık tutabilir misin, Ekranda görüntü az da olsa belirecek mi bakalım. Ben
bu arızanın Monitör Floresan arızası olduğuna neredeyse tamamen eminim.

HydraEXE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tuğrul Hancı
Monitör gidince aygıt çıkartılma sesi geliyor mu? farklı bir monitör deneyebilir misin?
Bana kalırsa bu ekran kartıyla alakalı bir sürücü sorununa hiçbir yönden benzemiyor sonuçta ekranı açıp kapatmanızın ekran kartıyla hiçbir alakası yok.

BARİZ MONİTÖR SORUNU.
Ekran gittiğinde köşelerden ışık tutabilir misin, Ekranda görüntü az da olsa belirecek mi bakalım. Ben
denerim tamamdır

doğru şeyi indirdiğinden emin misin ? Ekran kartının modelini söylersen sevinirim birde Win ? ve bit ?

Radeon X1650 Series Win 7 64 Bit

HydraEXE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tuğrul Hancı

BARİZ MONİTÖR SORUNU.
çıkma sesi gelmiyor zaten 2 tane kablo takılı biri çıkınca altaki ışık sönüyo diğeri çıkınca ışık krımızı oluyo ama ekranım siyah olunca o ışık yeşil kalıyo ekran gitti daha demin yine telefonun fenerini ekranın kenarında tuttum ve ekranda feneri nereye tutarsam ordaki görüntü ortaya çıktı ama yine çok az ve ışığı çekince giden şekilde yani anladığım kadarıyla monitörde sorun var bunun için yeni mönitörden başka bir şey yapabilir miyiz yapabilirsek nelerdir.

Top Bottom