Neler Yeni

Yardım!! Ögretmen ingilizce tiyatro verdi

kyagizzz

80+ Bronze
Arkadaslar merhaba az once ingilizce dersinden ciktik ve bana seni ingilizce tiyatroda oynaticam dedim gram ilgimi cekmez ve asla oynamak istemiyorum. Bana sozlu notunu dusururum dedi(60-40). Asla ama asla oynamak istemiyorum. Ne yapabilirim.ogle arasi annemle konusucam ogretmenle konusmasi icin.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,731
İsim
Oğuz Oğuz
Annemle konustum o da oyna dedi ikan ettim ariycak 12.30 da bakalim ne dicek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizce daha cok dusurebilirmi.
valla performans notu ile düşürür ama bilemiyorum sen oyna diye blöf de yapmış olabilir.

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,023
İsim
Batuhan Divrik
Hocam cok iyi aslinda niyetini de anladim ama oynamak istemiyorum. Bakalim anneme ne diyecek
Ben de lisedeyken tiyatro gibi şeylere çok katılmak istemiyordum. Ama hocalar bu konu da teşvik ediyor ve emin ol sonucu güzel oluyor. Sosyal bilimler de okudum ben 5 yıl hazırlıkla beraber. 5 yılın her yılı tiyatro da görev aldım. İlk yıl hocanın teşvik etmesi sayesinde. Son sınıfken aşk-ı memnuyu bile oynamıştık :) Eğlenceli oluyor genel de.
İşin özü genel de böyle aktiviteler iyi geliyor. Tavsiyem ayrılman değil yapman yönünde. Karar yine de senin.

kyagizzz

80+ Bronze
Ben de lisedeyken tiyatro gibi şeylere çok katılmak istemiyordum. Ama hocalar bu konu da teşvik ediyor ve emin ol sonucu güzel oluyor. Sosyal bilimler de okudum ben 5 yıl hazırlıkla beraber. 5 yılın her yılı tiyatro da görev aldım. İlk yıl hocanın teşvik etmesi sayesinde. Son sınıfken aşk-ı memnuyu bile oynamıştık :) Eğlenceli oluyor genel de.
İşin özü genel de böyle aktiviteler iyi geliyor. Tavsiyem ayrılman değil yapman yönünde. Karar yine de senin.
Hocam hic sevemiyorum nedense. İlgimi hic cekmiyor sahneye cikamk. Bilmiyorum nie.bir de ben asiri heyecan yapan bir insanım o yuzden

Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Muhammed Dinç
İstemiyorsan oynama notunu düşüremez sosyal bir aktivite bu yapmak zorunda değilsin.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,304
İsim
Ahmet Sevinç

Berk27TR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Berk Özyürek
Annemle konustum o da oyna dedi ikan ettim ariycak 12.30 da bakalim ne dicek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizce daha cok dusurebilirmi.
düşürürse şikayet etmen gibi bir yol var mı? Yani istemiyorsan yetenğin yoksa ve tiyatroda batırırsan daha kötü olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,369
Üyeler
156,916
Son üye
Meryilmaz
Top Bottom