Neler Yeni

Yardım Yardımlaşma Aliexpress Kampanyası! 8 TL'ye 300 TL'lik Klavye+Mouse Set Almak!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

lexmeno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Umut Öztürk
Arkadaşlar %2 kaldı lütfen yardım. Son 2 veya 1 hakkım kaldı karşılıklı yapacaklar varsa yapalım.

ugurgns

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Uğur
Evet arkadaşlar Aliexpress uygulamasına girdikten sonra KES ONU bölümünden alacağınız ürünlere Sadece vergi fiyatı ödeyip alınmaktadır. Kargo ve ürün fiyatı ücretsizdir. Vergi fiyatı ise üründen ürüne değişmektedir. Ben 300 liralık klavye mouse setine 8 TL vergi , 50 liralık mouse 1 lira vergi , ödedim. Resimde gördüğünüz ürünlerin hepsini 30-40 TL ye aldım. Başka hiç bir şekilde kapıda ödeme olmamaktadır. Bu kampanyayı kaçırmayın derim. Birden fazla ürün almaya kalkarsanız seçtiğiniz üründe indirim kazanmanız lazım . İndirim kazanmak için ürünü seçtikten sonra arkadaşlarınız sizin aldığınız ürüne girip bu arkadaşa indirimde yardım et butonuna basıp size indirim kazandıracaklardır. Böylelikle her ürünü sadece vergi ödeyerek alabilirsiniz.
Ben klavye almak istiyorum linkini buraya koyacağım yardım ederseniz sevinirim ama aklıma takılan şey şu kapıda vergi ödeyecekmiyiz bilen biri bilgilendirsin lütfen https://a.aliexpress.com/_mOfEe1N

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Aydın Kılıç
Tıklayan söylesin tıklayacam hemen Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

lexmeno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Umut Öztürk
Arkadaşlar %2 kaldı lütfen yardım. Son 2 veya 1 hakkım kaldı karşılıklı yapacaklar varsa yapalım.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben klavye almak istiyorum linkini buraya koyacağım yardım ederseniz sevinirim ama aklıma takılan şey şu kapıda vergi ödeyecekmiyiz bilen biri bilgilendirsin lütfen https://a.aliexpress.com/_mOfEe1N
Yok öyle bir şey eğer isterseler ödemiyorum bb dersiniz.

Tıklar mısın dostum lütfen

enese00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
enes emlik
HERKESE TIKLADIM SİZDE YARDIM EDİN LÜTFEEEN
Arkadaşlar ben herkesinkine tek tek girip yardım ediyorum sizde bana edin lütfen hepimiz kazanalım bu bir ekip işi

osarseph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
osarseph
Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

lexmeno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Umut Öztürk

lexmeno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Umut Öztürk
Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

Dostum karşılıklı yapalım tıkla lütfen.

k2r3m

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Kerem YİĞİT
Çok az kaldı lütfen yardımcı olun
Slash Price Now! I found this fantastic bargain!
Items for 99% off!!

lexmeno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Umut Öztürk
Alıntıyı görüntüleiyide bende 15 lira gonderim ucreti cikiyor?
Bazı ürünlerde 0tl indirim olmuyor sanırım ben de anlamadım normal de kaç tl o?

Sogutumu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Umut
Items for 99% off!!

Items for 99% off!!

Tıklayalım gençler

lexmeno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Umut Öztürk

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,761
Üyeler
158,185
Son üye
porfavor
Top Bottom