Neler Yeni

Yarın alacağım sisteme bakar mısınız rica etsem ..

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Ege
Bende bu sistemi alacağım hocam maaş bugün yatmadı yarına kaldı inşallah. Bu arada bir şey soracağım b650 ile a620 arasında 2.5k fiyat farkı dışında overlock yapılabiliyormuş ben öyle birsey yapmayacağım ileride sdd yükseltirsem 1 tb iptal eder 2 tb alırım zaten o yüzden şimdilik anakart bana verilen kullanayım sizce doğru mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide ramları 32 gb yapacağım ama marka secmeme gerek var mı sizce? Bana verdiği ram dan tane daha alayım yetmez mi ? Bana XPG Lancer Black 16GB (1x16GB) 6000MHz CL30 bundan ikitane al diyorlar tek sebebi cl30 olması ama bunu alınca 2 adet fiyat uçuyor. Gerek var mi sizce
Hocam sistemi çektiniz mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Abdul
MC-SUPER / AMD Ryzen 5 7500F MPK / GALAX GeForce RTX 4070 Ti SUPER EX Gamer 1-Click OC 16 GB / 16GB RAM / 1TB M.2 SSD Gaming Bilgisayar hocam az daha verip bunu alsbilirisniz.
Bu sistemi almak istiyordum ama sistem için ölü dediler açıkçası moralim bozuldu almak istemedim

Hocam sistemi çektiniz mi ?
Sepete ekledim de ödeme yarına kaldı

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Ege
Bu sistemi almak istiyordum ama sistem için ölü dediler açıkçası moralim bozuldu almak istemedim

Sepete ekledim de ödeme yarına kaldı
Monitör+ sistem için max bütçe nedir ? Ne belirlediniz son atabilir misiniz eğer zorlamassa ? Ekipman çekecek misiniz ? Mouse klavye falan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Abdul
Screenshot_20240505_182116_Chrome.jpg
Screenshot_20240505_182138_Chrome.jpg
Screenshot_20240505_182208_Chrome.jpg

Toplam 52 bin civarı tutuyor monitör dahil + klavye mouse mouse ped .bide akım koruyucu priz +ethernet kablosu alacağım maksimum 60 bin TL var bense

Monitör+ sistem için max bütçe nedir ? Ne belirlediniz son atabilir misiniz eğer zorlamassa ? Ekipman çekecek misiniz ? Mouse klavye falan.
Asusun monitörü ucuza geliyor bu sitede onu seçtim alanlar memnun klavye mouse başka yerden bakmak istiyorum benim toplam butcem 60 bin her şey içinde

Screenshot_20240505_182116_Chrome.jpg
Screenshot_20240505_182138_Chrome.jpg
Screenshot_20240505_182208_Chrome.jpg

Toplam 52 bin civarı tutuyor monitör dahil + klavye mouse mouse ped .bide akım koruyucu priz +ethernet kablosu alacağım maksimum 60 bin TL var bense

Asusun monitörü ucuza geliyor bu sitede onu seçtim alanlar memnun klavye mouse başka yerden bakmak istiyorum benim toplam butcem 60 bin her şey içinde
Anakarti b650 yapmak istemedim çünkü tek farkı 2 sdd takabilmek ve overclock yapabilmek ama ben bunları zaten yapmayacağım

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Ege
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Anakarti b650 yapmak istemedim çünkü tek farkı 2 sdd takabilmek ve overclock yapabilmek ama ben bunları zaten yapmayacağım
Bunu görseldeki gibi özelleştirsen daha hoş olur. Daha iyi ram değerleri, daha iyi anakart ve daha iyi soğutucu yakın fiyat.
Monitör de bunu çekersin toplam 52k ya falan gelir. Kalan 8k ya hangi ürünleri alacaksınız ? Klavye, mouse, mouse pad ve ethernet kablosu 4 lüsüne yardımcı olabilirim. Ethernet kablosu kaç metre olacak ? Klavye boyut isteğiniz nedir ? Mouse tutuş şekliniz nedir ?

Ekler

• 1715026783438.png
    1715026783438.png
    67.5 KB · Hit: 9
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Abdul
Bunu görseldeki gibi özelleştirsen daha hoş olur. Daha iyi ram değerleri, daha iyi anakart ve daha iyi soğutucu yakın fiyat.
Monitör de bunu çekersin toplam 52k ya falan gelir. Kalan 8k ya hangi ürünleri alacaksınız ? Klavye, mouse, mouse pad ve ethernet kablosu 4 lüsüne yardımcı olabilirim. Ethernet kablosu kaç metre olacak ? Klavye boyut isteğiniz nedir ? Mouse tutuş şekliniz nedir ?
Attığınız sistem çok daha beni mutlu ediyor ama game garaj fredoos olarak yolluyor gaming ise 6 aylık deneme sürümü ile .Ben fredos sisteme windows 11 kurmayı biliyorum ama elimde bilgisayar olmadığı için sürekli endişe duyuyorum nasıl yapacağım diye . Klavye olarak mekanik istiyorum klavye boyutlarını tam bilmiyorum ama orta sınıf istiyorum mouse pad uzunlardan istiyorum klavyenin de altına koyabilecegim ethernet kablosu 10 metre yetiyor mouse tutuş şekli olarak normal tutuyorum düz. Mouse tutarken mausenin üstünde çok fazla tuş olmasını sevmiyorum çok ovelli mouse değil de standart daha çok severim razer markasının oluyor ya onun gibi

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Ege
Attığınız sistem çok daha beni mutlu ediyor ama game garaj fredoos olarak yolluyor gaming ise 6 aylık deneme sürümü ile .Ben fredos sisteme windows 11 kurmayı biliyorum ama elimde bilgisayar olmadığı için sürekli endişe duyuyorum nasıl yapacağım diye . Klavye olarak mekanik istiyorum klavye boyutlarını tam bilmiyorum ama orta sınıf istiyorum mouse pad uzunlardan istiyorum klavyenin de altına koyabilecegim ethernet kablosu 10 metre yetiyor mouse tutuş şekli olarak normal tutuyorum düz. Mouse tutarken mausenin üstünde çok fazla tuş olmasını sevmiyorum çok ovelli mouse değil de standart daha çok severim razer markasının oluyor ya onun gibi
Eğer elinizde bir tane flash bellek varsa windows kurma işi çok basit. Eğer yoksa da bi markada gidip veya bir bilgisayarcıya gidip 50 100 liraya çözebilirsiniz. Evde herhangi bir bilgisayar yoksa windowsu kurmak için basitçe bir internet kafeye gidip halledilebilir. Mouse tutuş şekli olarak daha detaylı bir şey sordum, klavye büyüklüğünü sormuştum bir de. İsterseniz özelden bana ulaşın konuşalım.

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
oguz kagan
Eğer elinizde bir tane flash bellek varsa windows kurma işi çok basit. Eğer yoksa da bi markada gidip veya bir bilgisayarcıya gidip 50 100 liraya çözebilirsiniz. Evde herhangi bir bilgisayar yoksa windowsu kurmak için basitçe bir internet kafeye gidip halledilebilir. Mouse tutuş şekli olarak daha detaylı bir şey sordum, klavye büyüklüğünü sormuştum bir de. İsterseniz özelden bana ulaşın konuşalım.
hocam naz yapmayın benim ilk attığım özelleştirmeleri yapın gamegarj shark 7ada bide ekstra ramı lexar ares yap 200 TL farka windows kurmakda basit git internet kafeye gerekli dosyaları yükle evde kur

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Abdul
hocam naz yapmayın benim ilk attığım özelleştirmeleri yapın gamegarj shark 7ada bide ekstra ramı lexar ares yap 200 TL farka windows kurmakda basit git internet kafeye gerekli dosyaları yükle evde kur
İnternet kafede usb takılıyor mu ? Yaklaşık bi 10 senedir gitmediğim için bilmiyorum eğer oluyorsa orada yaparım

Mota

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yılmaz Mota
Tam bütçem 60 bin TL

Çok teşekkür ederim hocam bi tık pahalı olsun bu olsun bencede bu cazip geldi
M2 değiştirsen daha iyi olur kc3000 öneririm 2k fiyat farkı var ama değiştirsem mi diye aklında kalmaz yada daha ucuz bakabilirsin NV2 gibi mümkünse dram olan bir m2 tercih edin uzun vadede.

Top Bottom