Neler Yeni

Yaş 26 hiç sevgilim olmadı

Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Ahmet
normal bana bile zamanında kadın düşmanlığı yaptırdılar

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,238
İsim
C Ş
Boşver olmasın gerçekten daha iyi kafan rahat olur.

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,238
İsim
C Ş
Hocam bi tane olsaydı be her gün keşke daha yakışıklı olsaydım diyorum
Olacağı ben sana söyleyim. Bin bir türlü bahane uyduracak ve yine ayrılmaya çalışacak. Kızlar doymaz, doymak bilmez. Sürekli dahasını arayacaktır. Hele ki bak kendin diyorsun tip falan diye. Kızlar seven erkeğin kıymetini bilmezler. Sonra sen arkasından tutulup kalacaksın olan yine sana olacak. Psikoloji alt üst olacak.

Ali4326

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Olacağı ben sana söyleyim. Bin bir türlü bahane uyduracak ve yine ayrılmaya çalışacak. Kızlar doymaz, doymak bilmez. Sürekli dahasını arayacaktır. Hele ki bak kendin diyorsun tip falan diye. Kızlar seven erkeğin kıymetini bilmezler. Sonra sen arkasından tutulup kalacaksın olan yine sana olacak. Psikoloji alt üst olacak.
Bu kadar insanın niye sevgilisi var o zaman kötü bişeyse

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,238
İsim
C Ş
Bu kadar insanın niye sevgilisi var o zaman kötü bişeyse
Gerçek olanları çok nadir. Zaten gerçek olanlara bakarsan erkek ve kız aşırı tipli değildir veya erkek kıza göre tiplidir ya da tam tersi.
Ama çoğu sahte birlikteliktir. Sahte birliktelik istiyorsan tabi sen de yapabilirsin sevgili. Zibilyon tane kız var.

Rulep

80+ Gold
Hocam bi tane olsaydı be her gün keşke daha yakışıklı olsaydım diyorum
sağlığınızın kıymetini bilseniz keşke yakışıklı olup olmaman sevgili sayını değiştirir hiç olmaması senin hatan

Kara*

80+ Silver
Geçmişe çok takılma, ailen iyi de olsan kötü de olsan yine bahaneleri olur. Üstelik son dönem kızlarını görüyorsun kimin eli kimin cebinde belli değil, herkesi memnun etmek senin işin değil. Boş durmak istemiyorsan dümenden takılmaya çalışırsın en fazla.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
916,927
Üyeler
142,192
Son üye
_LiaXy_