Neler Yeni

Yayın ekibi kuruyoruz (Twitch)

teapad

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
tuncay seymen
Merhaba Arkadaşlar daha öncede bir konu açmıştım yayıncı ekip kurmakla alakalı talep olsa da pek amacına ulaşmadı tekrar bir konu açma gereği duydum eğer isterseniz bir yayıncı ekibi kurmak istiyorum ama bu sefer şart olarak ekibe katılmak isteyen arkadaşlar yayıncılık yapıyor olursa sevinirim . biliyorsunuz ki tek yayın açmaktansa bir ekiple açmak yayınınızı daha aktif olmasını sağlıyor düşünen arkadaşlar dıscord'an ekleyebilirler .
iyi günler dilerim

Not : şuan 3 kişiyiz

Dc : Teapad#6698

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,929
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ne işe yarıyor bu bilmediğim için soruyorum

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,705
İsim
SANANE
25 mb download 6 mb upload'ım var 720p 30/60 fps yayın çekebilirim anca. Birde vaktimi ona harcamam. Fakat yayıncı ortamını da severim.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,929
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Merhaba twitch platformunda yayın yapacak ekip kuruyoruz amaç birbirimizi desteklemek ve beraber yükselmek
Tamam onu soruyorum Twitch de ne yayını yapılıyor öyle sohbet mı

Sagittarius

80+ Silver
Merhaba Arkadaşlar daha öncede bir konu açmıştım yayıncı ekip kurmakla alakalı talep olsa da pek amacına ulaşmadı tekrar bir konu açma gereği duydum eğer isterseniz bir yayıncı ekibi kurmak istiyorum ama bu sefer şart olarak ekibe katılmak isteyen arkadaşlar yayıncılık yapıyor olursa sevinirim . biliyorsunuz ki tek yayın açmaktansa bir ekiple açmak yayınınızı daha aktif olmasını sağlıyor düşünen arkadaşlar dıscord'an ekleyebilirler .
iyi günler dilerim

Saat kaç gibi yapacaksınız? Yaşınız kaç?
300 dowland 50Upload , 4K 60fps bile yayın yaparım sistemim çok güçlü

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,929
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

teapad

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
tuncay seymen
Saat kaç gibi yapacaksınız? Yaşınız kaç?
300 dowland 50Upload , 4K 60fps bile yayın yaparım sistemim çok güçlü
discorda gelirseniz daha detaylı konuşuruz yaşım 28
Mesaj otomatik birleştirildi:

25 mb download 6 mb upload'ım var 720p 30/60 fps yayın çekebilirim anca. Birde vaktimi ona harcamam. Fakat yayıncı ortamını da severim.
discorda gelirseniz konuşuruz yaş 20 ve üzeri olması bizim için iyi yaşlarımız küçük değil

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,441
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
iyi günler dilerim

TinerciAlper#0291 cs gta ets2 r6 forza pro soccer vb oyunlara eşlik etmek için gelirim yayın yapmıyorum

Top Bottom