Neler Yeni

Twitch Yayıncılara Abone Olma Nedeniniz Nedir?

şahin doğan

80+ Platinum
aynısını sende yapabilirdin kral zaten okadar aktif birisi değilim günde en fazla 5 mesaj atıyorum?
Ben senin düşünce yapında değilim. Benim öyle bir şey yazdığımı gördün mü? 2 alakasız olayı birbiri ile alakalandıran sensin.

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
965
İsim
Ömer
Instagram
aydomer39
Steam
1316142768
ülkede eğitim kalitesi diye bir şey kalmadı. genç yaşta ki çocuklar bunalımda çünkü herhangi bir aktiviteleri yada geleceğe dair planları yok. bu platform'a girenler kendilerine o kadar büyük kötülük yapıyor ki insanoğlunun 1 saatinin bile kıymetli oluşunu orta yaşlara gelince anlıyor insan. sosyolojik açıdan zombie gibi bir nesil yetişiyor ne yazık ki. temeli eğitimin kalitesiz oluşu ve ekonomik sorunlar. 3-5 lira bağış atınca kendini iyi hissediyor olabilir. Ama kaliteli zaman yönetiminden yoksun takılmak ilerde ciddi sorunlara da yol açabilir. yani iki ucu değnek misali. bir yandan üzülüp bir yandan da empati kurmaya çalışsam da sorunlu bir durum.
aynı fikirdeyim eğitim oranı çok az insanlar artık okuyup bir şey olunabileceğine inanmıyorlar okullar kökten değiştirilmeli ekonomide üstüne malum olunca para da olmuyor insanlarda dışarı çıkamıyorlar böyle yayıncılara 15tl atıp eğlenmeye çalışıyorlar coguda oyunu izlemek icin izliyor bunun sebebide evlerinde pc veya oyunları steamde olmaması her türlü ekonomi ve eğitimden geçiyor iş bencede
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben senin düşünce yapında değilim. Benim öyle bir şey yazdığımı gördün mü? 2 alakasız olayı birbiri ile alakalandıran sensin.
benim forumda mesaj yazmamın senle alakası ne tam olarak onumu takip ediyorsun?
Mesaj otomatik birleştirildi:

asosyallik ve twitch neresi alakasız konular twitch izleyenlerin yarısı nerdeyse asosyal anlamak cok zor değil adam 20 saat yayın yapıyor 20 saat izleyen işsizler var bu asosyal değilde ne oluyor söylesene?

şahin doğan

80+ Platinum
benim forumda mesaj yazmamın senle alakası ne tam olarak onumu takip ediyorsun?
Herkese açık ortamda düşünceni belirtiyorsun. Alakayı anladın mı? Gizli TW hesabından takipçilerine özel yazı yazmıyorsun. Anlaman zor tabi.

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,123
İsim
Mert Metshi
Beni eğlendiriyor ve reklamsız izlemek istiyorum o yüzden abone oluyorum

şahin doğan

80+ Platinum
asosyallik ve twitch neresi alakasız konular twitch izleyenlerin yarısı nerdeyse asosyal anlamak cok zor değil adam 20 saat yayın yapıyor 20 saat izleyen işsizler var bu asosyal değilde ne oluyor söylesene?
O konuya mesaj yazdığımı zannetmen :kekw:
Kendi parasını Twitch yayıncılarına vermek yerine bağış yapabilir demenden bahsediyorum.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,101
İsim
Enes kaya
Hükümetin ilk kez genclere faydasi dokundu twitchi engellemis ☠️

Top Bottom