Neler Yeni

🔥İndirim YAZ İNDİRİMLERİNDE ALDIKLARIM

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,199
İsim
EmreBey

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
hocam senin pc özelliklerin ne bende tomb raider alasım var
Dostum ilk Tomb Raider oyunu çok çok zorlamaz diye düşünüyorum. Eski PC'de düşük-orta ayarlarda 45-50FPS oynattı bana.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Hepsini deneyimlemiş biri olarak, doğru kararlar dostum. Keyifli oyunlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Standart sürümünde pek bir cacık yok, genelde Deluxe veya Ultimate sürümü tercih edilir. O sürümlerde araba, map falan verdiği için.

Aklıma gelmedi açıkçası, hem burada daha fazla kişi görüyor ve sohbet etme imkanım daha fazla oluyor diye burada konu açtım.
Ben yaklaşık 140 saat standart sürümünü oynadım. Tabii Ultra oynamak daha zevkli olacaktır.

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Adem oku

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Steam Yaz indirimlerinde aldığım oyunları paylaşmak istedim. Öncelikle şunu söyleyeyim, tamamen kendi zevkime ve nedenlerime göre aldım. Bütçem de 103,03TL idi.

1- Forza Horizon 4
Uzun zamandır almak istiyordum, yarış ile alakalı güzel ve kaliteli bir oyunum yoktu. İndirimde 46,00TLfiyatına aldım.

2- The Walking Dead: A new Frontier
Serinin ilk 2 oyununu bayıla bayıla bitirmiştim. Şimdi sıra bir sonrakine geldi. İndirimde 23,40TL fiyatına aldım.

3- The Walking Dead: The Final Season
Dediğim gibi serinin ilk 2 oyununu sevince, 3. oyununu ve doğal olarak son oyununu da kütüphaneme ekledim. Hikayesi gerçekten çok güzel... İndirimde 19,20TL fiyatına aldım.

4- Mortal Kombat X
Bütçemde geriye 15,03TL kalınca, her zaman içten içe oynamak istediğim ama bir türlü girişemediğim olan o oyunu aldım... Mortal Kombat! Aslında 11. oyununu alacaktım ama extra para derdine girmek istemedim. İndirimde 14,75TL fiyatına aldım.
SON OLARAK, DEDİĞİM GİBİ BUNLAR TAMAMEN KENDİME GÖRE SEÇİP ALDIĞIM OYUNLAR, KİMİSİNİ ÇOK SEVDİĞİM BİR OYUNUN DEVAMI DİYE, KİMİSİNİ DE ÇOK BEKLEDİM DİYE ALDIM. GİDİP DE WITCHER 3 FALAN ALSAYDIN DEMEYİN YANİ, BENDE VAR O =). NEYSE, PAYLAŞMAK İSTEDİM SADECE, BİR REHBER VEYA ÖNERİ KONUSU DEĞİLDİ. TEŞEKKÜRLER, İYİ FORUMLAR.
5x_d4emon dostum neden üzgün verdin, sorun nedir?

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
50 TL'ye tüm sezonları ve DLC'leri içeren, daha iyi grafikli, daha iyi ses ve dudak senkronizasyonlu koleksiyonu alabilirdiniz.
Anladığım kadarı ile ilk iki sezon varmış, en baştan bunu alsanız daha iyi olurdu. Tekil almak toplamda gereksiz pahalı oluyor.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
50 TL'ye tüm sezonları ve DLC'leri içeren, daha iyi grafikli, daha iyi ses ve dudak senkronizasyonlu koleksiyonu alabilirdiniz.
Anladığım kadarı ile ilk iki sezon varmış, en baştan bunu alsanız daha iyi olurdu. Tekil almak toplamda gereksiz pahalı oluyor.
İlk 2 oyununu alırken bütçem çok daha kısıtlıydı, tek tek almak zorunda kaldım. Teşekkürler bilgilendirmeniz için.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
İlk 2 oyununu alırken bütçem çok daha kısıtlıydı, tek tek almak zorunda kaldım. Teşekkürler bilgilendirmeniz için.
Oynamadıysanız kesinlikle buna da göz atın.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Steam Yaz indirimlerinde aldığım oyunları paylaşmak istedim. Öncelikle şunu söyleyeyim, tamamen kendi zevkime ve nedenlerime göre aldım. Bütçem de 103,03TL idi.

1- Forza Horizon 4
Uzun zamandır almak istiyordum, yarış ile alakalı güzel ve kaliteli bir oyunum yoktu. İndirimde 46,00TLfiyatına aldım.

2- The Walking Dead: A new Frontier
Serinin ilk 2 oyununu bayıla bayıla bitirmiştim. Şimdi sıra bir sonrakine geldi. İndirimde 23,40TL fiyatına aldım.

3- The Walking Dead: The Final Season
Dediğim gibi serinin ilk 2 oyununu sevince, 3. oyununu ve doğal olarak son oyununu da kütüphaneme ekledim. Hikayesi gerçekten çok güzel... İndirimde 19,20TL fiyatına aldım.

4- Mortal Kombat X
Bütçemde geriye 15,03TL kalınca, her zaman içten içe oynamak istediğim ama bir türlü girişemediğim olan o oyunu aldım... Mortal Kombat! Aslında 11. oyununu alacaktım ama extra para derdine girmek istemedim. İndirimde 14,75TL fiyatına aldım.
SON OLARAK, DEDİĞİM GİBİ BUNLAR TAMAMEN KENDİME GÖRE SEÇİP ALDIĞIM OYUNLAR, KİMİSİNİ ÇOK SEVDİĞİM BİR OYUNUN DEVAMI DİYE, KİMİSİNİ DE ÇOK BEKLEDİM DİYE ALDIM. GİDİP DE WITCHER 3 FALAN ALSAYDIN DEMEYİN YANİ, BENDE VAR O =). NEYSE, PAYLAŞMAK İSTEDİM SADECE, BİR REHBER VEYA ÖNERİ KONUSU DEĞİLDİ. TEŞEKKÜRLER, İYİ FORUMLAR.
Arkadaşlar neden konuya üzgün atıyorsun bir sorun mu var?

Oynamadıysanız kesinlikle buna da göz atın.
Güzel tavsiyeymiş, ama artık çok geç :D.

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya
Ben tomb raider aldım. Daha 20Tl daha var hesabımda. Bir şeyler düşüneceğim onun için de.
tosladan kampanya yaptık o kadar güzel indirim olur diye 6 ay boşuna beklemişiz bi 6 ay daha beklicez galiba hiç güzel bişi yok arkadaş

Top Bottom