Neler Yeni

Yazılıma C# ile başlanır mı?

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin
Selamlar. Yazılıma başlamak istiyorum ve oyun yapmak istiyorum. Biraz araştırdım ve C# ile başlamaya karar verdim. Oyunlar için de kullanılıyormuş. Yazılıma yeni başlayan biri için uygun mudur C#?

Megan

80+ Silver
Selamlar. Yazılıma başlamak istiyorum ve oyun yapmak istiyorum. Biraz araştırdım ve C# ile başlamaya karar verdim. Oyunlar için de kullanılıyormuş. Yazılıma yeni başlayan biri için uygun mudur C#?
Ben başlamadan önce çok araştırmıştım ve bir kesin python diğer kesim c# diyor. Tercih sana kalmış ama python biraz daha kolaydır

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Alanına göre değişir normalde c# önermem ama oyun tasarımından ilerliyeceksen.C# öğrenip unityden devam edebilirsin.

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

edorsa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
yusuf hamza
Yaşın kaç yazılım/pc müh okuyacak mısın ?

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin

edorsa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
yusuf hamza
Sana tavsiyem okuyacağın bölümde %99 C/C++ başlayacaksın. Üniversiteyi ne zaman okuyacağıını bilmiyorum. Eğer daha çok varsa C# da başlyabilirsiin ama eğer c c++ başlarsan üniversitenin ilk 2 yılında çok rahat edersin. Diğer derslerine odaklanırsın.

En İyi Cevap
3
Hocam hangi dil ile başlayacağınız üniden üniye değişiyor c ile de başlatan var python ile de. Tercihen kesinlikle pythonu öneririm, diğer diller çok daha zor olduğu için hevesinizi kırma olasılığı çok yüksek.

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin
Sana tavsiyem okuyacağın bölümde %99 C/C++ başlayacaksın. Üniversiteyi ne zaman okuyacağıını bilmiyorum. Eğer daha çok varsa C# da başlyabilirsiin ama eğer c c++ başlarsan üniversitenin ilk 2 yılında çok rahat edersin. Diğer derslerine odaklanırsın.
Sınava 3 yıl var . C++ yeni başlayanlar için ağır gelir dediler. Sizin dediğiniz gibi önce C# öğrenip sonradan C++ öğrensem olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
ahmet burak açar
baslanır dünyanın en güzeldili bence

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin
Alanına göre değişir normalde c# önermem ama oyun tasarımından ilerliyeceksen.C# öğrenip unityden devam edebilirsin.
Hocam C# için önce youtubedan izleyerek öğrenmek istiyorum. Hangi Türk youtube kanalını önerirsiniz c# için?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,456
Üyeler
156,493
Son üye
pixsel9dev
Top Bottom