Neler Yeni

Yazzo-z11 klavyenin ışığı yanmiyor

mertdgn44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert
Selamlar bugün çok popüler olan yazzo-z11 klavye aldım ama bilgisayarım şuan tamirde olduğu için bende kablosunu sarj adaptörüne bağladım ama klavyenin ışıkları yanmiyor bunun nedeni ne olabilir yada bilgisayar olmadığı için mi ışıklar yanmiyor??

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,095
İsim
Emre siyah
yazzo mu ney

mershadow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
mershadow
dikkatimi çekti de forumlarda gezinirken e*yosoo ile çok şikayet görüyorum; ışık sorunu,keycaps, switch şikayeti, pcb sorunları falan filan. aklımda yer etti güvenmiyorum artık bu markaya

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Ali Mert Okuducu
dikkatimi çekti de forumlarda gezinirken e*yosoo ile çok şikayet görüyorum; ışık sorunu,keycaps, switch şikayeti, pcb sorunları falan filan. aklımda yer etti güvenmiyorum artık bu markaya
Z11 ve z686 modelini aldım. Z686 gelene kadar z11 kullandım hiçbir sikinti yaşamadım. Adamlar bı sıkıntı olursa mağdur etmemek için 3 tane swtich koyuyor içine daha ne yapsınlar😄
Mesaj otomatik birleştirildi:

Selamlar bugün çok popüler olan yazzo-z11 klavye aldım ama bilgisayarım şuan tamirde olduğu için bende kablosunu sarj adaptörüne bağladım ama klavyenin ışıkları yanmiyor bunun nedeni ne olabilir yada bilgisayar olmadığı için mi ışıklar yanmiyor??
Fn1 ya da fn2ye ve f10a bas. Komple ışığı açıp kapatıyordu yanlış hatırlamıyorsam tuşları

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,486
Üyeler
155,260
Son üye
ormanayisi
Top Bottom