Neler Yeni

YD İphone alınır mı??

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,622
İsim
Enes Koç
kanka iphone 15 alırsın 8 ay kullanırsın yanına da bir tane eski iphone icloud ile bağladığarsın ikisini miss
İcloud ile bağlayınca ne oluyor şefim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

4 ay başka telefon ile idare ederim dersen mantıklı ama yok olmaz dersen ikinci alternatif icloud olur iphone 8 iphone x alırsan eşleştirip kullanabilirsin ki tavsiyem iphone 11 olur kullanırsın ama bunu da istemem 2 telefon gezemem dersen alma.
İcloudla bağlayınxa ne oluyor şefim taşırım 2 telefon ne olacak zaten 4 ay idare ederiz

IvBaldwin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
erdem
İcloud ile bağlayınca ne oluyor şefim?

İcloudla bağlayınxa ne oluyor şefim taşırım 2 telefon ne olacak zaten 4 ay idare ederiz
eşleştirdiğin zaman eski telefona gelen arama iphone 15 e de düşüyor ordan da konuşabiliyorsun

Mustafa Zahid

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,212
İsim
Mustafa Zahid Önder
İlgilendiği Kategoriler
Her şeye maydanoz olur.
Instagram
@mustyonder
Steam
id/mustyonder
Discord
mustyonder#0007
kesinlikle alınmaz 4 ay kapalı kalıyor üstüne üstün her daim kanunlar degişiyor risk dahi alınmaz bende cok arastırdım bugun gittim 15pro aldım eski telefonu vererek mediamarktan
Ne alaka dostum telefoncu yakın yanıdık bir arkadaşın varsa söyle uygun bir fiyata telefonunu yurt dışına çıkıp girmiş gibi gösterip 1 seneye tamamlatsın. Risk konusuna gelinecek olursa da güvenilir birisinden alın garantisini versin eğer elinizde patlarsa aynı fiyata veya 1.000-2.000 lira altına geri alsın. Bu kadar da korkulacak bir durum yok. TR iPhone 13 256GB alcagıma gittim 15 Pro Max 256GB aldım gayet keyfim yerinde 😀 Abim de benden önce 15 Pro aldı bir şey olduğu falan yok

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,622
İsim
Enes Koç
Ne alaka dostum telefoncu yakın yanıdık bir arkadaşın varsa söyle uygun bir fiyata telefonunu yurt dışına çıkıp girmiş gibi gösterip 1 seneye tamamlatsın. Risk konusuna gelinecek olursa da güvenilir birisinden alın garantisini versin eğer elinizde patlarsa aynı fiyata veya 1.000-2.000 lira altına geri alsın. Bu kadar da korkulacak bir durum yok. TR iPhone 13 256GB alcagıma gittim 15 Pro Max 256GB aldım gayet keyfim yerinde 😀 Abim de benden önce 15 Pro aldı bir şey olduğu falan yok
Mis gibi bende alıyorum

memruh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
ahmet saplı
hocam sen de 4 ay uzattırma sistemi ile mi kullanıyorsun? ve çift sim olmaz ise nasıl oluyor 4 ay açık, geri kalan 8 ayda 2 kere tekrar imei attırtmak zorunda mı kalıyorsun?

Mis gibi bende alıyorum
hocam çift sim olunca 4 ay bir simden diğer 4 ay öbür sim'den aktif bir şekilde kullanabiliyor muymuşsun? doğru mu anladım kalan son 4 ayda ise imei attırıp kullanılıyor sonraki yıl tekrar aynı durum mudur?

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,207
İsim
Sarp Yılmaz
4 Aydır iPhone 15 kullanıyorum ve memnunum 2025 ortalarına kadar kafam rahat sonrasını da ya ikinci küçük telefonla yada yeni telefon alarak hallederim.

memruh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
ahmet saplı
4 Aydır iPhone 15 kullanıyorum ve memnunum 2025 ortalarına kadar kafam rahat sonrasını da ya ikinci küçük telefonla yada yeni telefon alarak hallederim.
hocam yurtdışı kullandığını sanıyorum, imei attırtma gibi bir durum var sanırım sen neden yapmıyorsun? farklı telefona gerek var mı sanırım 1000-1500 tl arasına atılıyor 4 aylık imei

Mustafa Zahid

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,212
İsim
Mustafa Zahid Önder
İlgilendiği Kategoriler
Her şeye maydanoz olur.
Instagram
@mustyonder
Steam
id/mustyonder
Discord
mustyonder#0007
hocam sen de 4 ay uzattırma sistemi ile mi kullanıyorsun? ve çift sim olmaz ise nasıl oluyor 4 ay açık, geri kalan 8 ayda 2 kere tekrar imei attırtmak zorunda mı kalıyorsun?
Apple cihazlarda uzun bir süredir "IMEI attırmak" diye bir muhabbet yok. Eğet Apple bir cihazına sahte veya başka bir telefondan IMEI aktarmaya çalışırsan telefonun bir daha hem sistem hem de uygulama güncellemelerini almayacaktır ve telefon kendini kitleyecektir. Buradaki 1 sene kullanımın asıl muhabbeti, telefoncu veya artık her kimse telefonu sanki yurtdışına gidip gelmiş gibi gösteriyor ve komple tek bir SIM ile tüm yılını dolduruyor. Fakat yine de yurtdışı telefon almak risklidir. Sonuçta ülkemizde son birkaç senedir hem IMEI kayıt ücreti olsun hem de yurtdışı telefon yasaları olsun çok fazla değişiklik yaşandı. Yani bu telefoncuların yaptığı muhabbet belki 3 ay sonraki yapılan bir değişiklik ile patates olabilir.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,207
İsim
Sarp Yılmaz
hocam yurtdışı kullandığını sanıyorum, imei attırtma gibi bir durum var sanırım sen neden yapmıyorsun? farklı telefona gerek var mı sanırım 1000-1500 tl arasına atılıyor 4 aylık imei
Hocam dediğim gibi telefon daha kapanmadı seneye bu zamanlarda kapanacak , o zaman düşünürüz varsa öyle bir şey bakarım.

Top Bottom