Neler Yeni

YENİ BASKETBOL AYAKKABISI ALICAĞIM TERCİH

Mesut00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mesut
ARKADAŞLAR JA 1 MODELİ HEM GÜNLÜK HAYAT HEMDE BASKETBOL İÇİN İYİ Mİ UZUN SÜRE KULLANACAĞIM YOKSA AİR JORDAN 1 Mİ?

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Batın Köse
ARKADAŞLAR JA 1 MODELİ HEM GÜNLÜK HAYAT HEMDE BASKETBOL İÇİN İYİ Mİ UZUN SÜRE KULLANACAĞIM YOKSA AİR JORDAN 1 Mİ?
Kanka zaten air jordan 1 basketbol için değil. Birde neden basketbol ayakkabını günlük hayatında kullanıyorsun ki?

Mesut00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mesut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka zaten air jordan 1 basketbol için değil. Birde neden basketbol ayakkabını günlük hayatında kullanıyorsun ki?
Kanka profesyonel oynamıyorum alt yapıda da oynamıyorum ayrı ayakkabı almak istemiyorum o yüzden hem günlük hem de basketbolda kullanacağım

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Batın Köse
Kanka profesyonel oynamıyorum alt yapıda da oynamıyorum ayrı ayakkabı almak istemiyorum o yüzden hem günlük hem de basketbolda kullanacağım
O zaman Kyrie serilerini öneririm çünkü onların tabanları daha sert o yüzden erime yapmaz ve dışarıya daha uygun.

Mesut00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mesut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O zaman Kyrie serilerini öneririm çünkü onların tabanları daha sert o yüzden erime yapmaz ve dışarıya daha uygun.
teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.nike.com/tr/t/book-1-haven-basketbol-ayakkabısı-rvWDwG/FJ4249-001 Bütçenize uyarsa buna bakın derim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pg serisinde bakabilrsiniz
öneri yaptığın için teşekkürler ama 5000 TL bütçem var

Top Bottom