Neler Yeni

Yeni bir pc alacağım ama oyun işini nasıl yapacağım

kadirkaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Kadir
Merhabalar yeni bir laptop alacağım ama Steam ve epicteki oyunlar pahalı geliyor aralarında ucuz olanda var tabi ki
En uygun veya direkt ücretsiz olarak nereden indirebilirim
Bu arada Steam ve epic belli zamanlar indirime giriyorsa o zamanlarida söyleyebilirsiniz

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,108
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Merhabalar yeni bir laptop alacağım ama Steam ve epicteki oyunlar pahalı geliyor aralarında ucuz olanda var tabi ki
En uygun veya direkt ücretsiz olarak nereden indirebilirim
Bu arada Steam ve epic belli zamanlar indirime giriyorsa o zamanlarida söyleyebilirsiniz
Steam ve epic teki indirimleri google a yazarak güncel tarihlerini bulabilirsin, şahsen crack oyuna karşıydım ama oyunlara çok büyük zamlar geldiği için bende crackli şeyler kullanmak istiyorum ama nereden nasıl indireceğimi bilemiyorum güvenilir site olarak yani

Cihangir

80+ Gold
Steam ve epic teki indirimleri google a yazarak güncel tarihlerini bulabilirsin, şahsen crack oyuna karşıydım ama oyunlara çok büyük zamlar geldiği için bende crackli şeyler kullanmak istiyorum ama nereden nasıl indireceğimi bilemiyorum güvenilir site olarak yani
gamepass alabilirsin

kadirkaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İkisininde şu an geçerli olan indirimlerini buldum ben bu yılki hangi oyunlara indirim gelececegini öğrenmek istiyorum link varsa atar mısınız

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,108
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
İkisininde şu an geçerli olan indirimlerini buldum ben bu yılki hangi oyunlara indirim gelececegini öğrenmek istiyorum link varsa atar mısınız
Hangi oyunlara indirim gelip gelmediğini göremez ve bulamazsın ama 100 oyundan 99 u indirime giriyor steam tarafında

Top Bottom