Neler Yeni

Yeni Çıkan DA sistemi Miningciler mi Topladı?

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Arkadaşalr bu sistemi 1 kişi istediği kadar alabiliyormuydu? Yoksa her tc ye 1 tane mi veriliyordu? Kuzenim de alacaktı pc bir türlü giremedik şimdide bitmiş. Artık kaçtan gelir bidaha belli değil. Eğer bu sistemi 1 den fazla satılmaya açtılarsa mininciler zaten 10 ar tane almıstır. :D

Rulep

80+ Gold
miningciler toplamış olabilir ama birden fazla alamazlar

Yavuz241

80+ Bronze
Hocam kim var kim yok topladı valla.

salihb7123

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Salih BOZBIYIK
Arkadaşalr bu sistemi 1 kişi istediği kadar alabiliyormuydu? Yoksa her tc ye 1 tane mi veriliyordu? Kuzenim de alacaktı pc bir türlü giremedik şimdide bitmiş. Artık kaçtan gelir bidaha belli değil. Eğer bu sistemi 1 den fazla satılmaya açtılarsa mininciler zaten 10 ar tane almıstır. :D
abdullah abi yeni sistem yapacakmış yakın zamanda instada paylaştı instasını takip edin donanimarsivi

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,379
İsim
Mehmet salih ay
valla ne çabuk bitti ya hemen pc satacaktım alırım dedim alamadım

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Birden fazla satın alabilmeyi düşünmezsek bile alanların yarısından çoğu "al-sat" için aldılar.
"Hızlı olan kazanır." durumu tamamen, kimse birileri gerçekten sistem istiyor düşüncesinde değil.
Soruna evet diyebiliriz. "Miningci" tayfa ile "al-sat" tayfa arasında pek fark yok. Herkes ekmeğinde.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
abdullah abi yeni sistem yapacakmış yakın zamanda instada paylaştı instasını takip edin donanimarsivi
Yeni sistem toplanır kardeşim ondan bahsetmiyorum. Sorduğum soru 1 kişi istediği kadar alabildi mi bu sistemi?

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
miningciler toplamış olabilir ama birden fazla alamazlar
birden fazla hesap ile çekerler farklı adrese gönderirler yollar tükenmez al sat için bile alınırdı zaten

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Birden fazla satın alabilmeyi düşünmezsek bile alanların yarısından çoğu "al-sat" için aldılar.
"Hızlı olan kazanır." durumu tamamen, kimse birileri gerçekten sistem istiyor düşüncesinde değil.
Hızlı olmak yetmiyor knk ya biraz şans lazım. Siteye giremedik ki hızlı olalım. Videoyu gördüğümde 2 dk yazıyordu.

Top Bottom