Neler Yeni

Ana Konu Yeni DA F/P Sistemi GT2 Çıktı

Arda Coşkun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Arda Coşkun
Bence nerede yaşadığınizin pek önemi yok satın alım sırasına gore kargoya veriyor olabilirler çünkü aydindayim 600km istanbul ile aram size verilmeyip bna verilmesi sıra olduğunu gösteriyor

efeaks0y

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Efe Aksoy
Bence nerede yaşadığınizin pek önemi yok satın alım sırasına gore kargoya veriyor olabilirler çünkü aydindayim 600km istanbul ile aram size verilmeyip bna verilmesi sıra olduğunu gösteriyor
Ben buğun müşteri hizmetlerine sorduğumda bana kargo çıkış planlaması bugün dediler ama kargoya çıkmaz ise ertesi gün kargoya çıkar dedi

Adebisi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Onur kaya
Kasa geldi. Ekran kartı takılı değil sanırım nasıl takacağım? Rehber var mı bununla alakalı. Bilgisayarcı ekran kartını takma Windows kur önce dedi ekran kartı takmadan nasıl kuracağım?

Arda Coşkun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Arda Coşkun
Kasa geldi. Ekran kartı takılı değil sanırım nasıl takacağım? Rehber var mı bununla alakalı. Bilgisayarcı ekran kartını takma Windows kur önce dedi ekran kartı takmadan nasıl kuracağım?
YouTube'da gaming gen olsun çoğu ticaret sitesinin ekran kartı montsj videolarini izleyebilirisn kolay gözüküyor

felicity

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
fatih kunt
kargo geldi ekran kartını taktım anakart kutusunun içinden böyle bir kablo çıktı ne işe yaradığını bilmiyorum. bunu nereye takacağım?
IMG_1927.jpg

wake up to reality

80+ Silver
kargo geldi ekran kartını taktım anakart kutusunun içinden böyle bir kablo çıktı ne işe yaradığını bilmiyorum. bunu nereye takacağım?
Sata bağlantı kablosu bu. Sistemde m2 ssd olduğu için kullanmayacaksın. Eğer olur da hdd falan takarsan sisteme bu kabloyla bağlıyorsun.

felicity

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
fatih kunt

Enes ARS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Enes Arslanbaş
Win 11 Pro deneme sürümü kuru geliyor zaten, Youtube'dan aratırsan nasıl takılacağı hakkında video bulursun.

vonaleee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Gozalak
arkadaşlar kargo kaç parça geliyor..2 3 parça ise birbirine bağlı mı

AsesuyNo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Talha AYDIN
Benimkini de kargoya verdiler az önce tahmini teslim süresi yarın olarak gözüküyor.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ
Top Bottom