Neler Yeni

Ana Konu Yeni DA F/P Sistemi GT2 Çıktı

Wonra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Wonra
Merhaba ben sistemin intel olanın havale ile aldım ancak parayı daha ibanlarına atamadım kaç gün içerisinde atmam gerekiyor bir limiti vardır tabi o kaç gün bilen var mı pazartesi atabiliyorum anca.
Mailine IBAN bilgileri gelmiş olması lazım gaming gen tr den ama dikkat et yine de beni aldığım zaman arayıp 1 saat içinde havale yapmam gerektiğini mailime dekontu göndermem için bir mail gönderdiklerini söylediler öyle havale yapıp dekontu yolladım

lanet55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Rıdvan Sevindik
Mailine IBAN bilgileri gelmiş olması lazım gaming gen tr den ama dikkat et yine de beni aldığım zaman arayıp 1 saat içinde havale yapmam gerektiğini mailime dekontu göndermem için bir mail gönderdiklerini söylediler öyle havale yapıp dekontu yolladım
Mailime sadece iban bilgileri geldi sabah 12 de aldım kasayı parayı daha gönderemedim 1 saat içinde olsaydı iptal olmaz mıydı mailde siz ücreti gönderene kadar ödeme bekleniyorda kalacak yazıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mustafa komür
Mailime sadece iban bilgileri geldi sabah 12 de aldım kasayı parayı daha gönderemedim 1 saat içinde olsaydı iptal olmaz mıydı mailde siz ücreti gönderene kadar ödeme bekleniyorda kalacak yazıyor
Knk nerden mesaj attın instagram fln mı ben attım ama cevap gelmedi mesai saatlerinde mi mesaj atiyorlar

Vatan.Delisi

80+ Bronze
Gelince haber ver msn verin stok gelince hemen bilgi geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Sedat
önce bulunan 3 fan kasa içine hava almak için tasarlanmış.. mesh kasalarda cam olmadığı için havayı daha raha içeri alır cam kasalarda sadece sağ ve solda deliklerden hava alıyor ve mesh gibi rahat hava alamaz...

önce bi normal hava alın sonra burnunuzu hafif sıkarak almayı deneyin..

birde cam kasada kasa içindeki sıcak havayı dışarı tahliye etmek için fan yok kendi imkanlarıyla hava çıkacaktır..

egzoz fan kasa içindeki hava sirkülasyonu için olmazsa olmazdır..

öndeki 1 fan sökülüp arkaya takılabilir cam kasalarda
Kasa gelene kadar 3 lü fan almak lazım hazır almışken. Üste de 2 tane alıp hava çıkışını rahatlatmak lazım.

120mm herhangi bir fan uygun olacaktır diye düşünüyorum. Ama hangisini almak lazım? İntel önü cam olan kasadan alanlar ne düşünüyor?

Metahan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Metehan Recep yelken
Şuan sitede bilgisayar stoku ile oynuyorlar kasa fotoğrafları değişip değişip duruyor stok gelebilir diye düşünüyorum

Top Bottom