Neler Yeni

Ana Konu Yeni DA F/P Sistemi GT2 Çıktı

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ
Selam arkadaşlar. Bende sistem ilk çıktığı zamanlarda alanlardanım kargo mesai saati bitimine yakın gelmiş, eşim çocukla uğraşırken kapıyı açmaya yetişememiş kargocuda kutuları kapıya bırakmış. Kargonun durumu şu şekilde yorum sizin bu kutunun başına ne gelmiş olabilir? Alıntıyı görüntüle

Üstteki kutunun durumuna asabım bozuldu kargolarda dönen olayları da duydukça yorum yapamıyorum. Neyse video çekerekten kutuları açtım Allah'tan fiziksel bir sıkıntısı yoktu. Kasayı kurdum sorunsuz kullandım dün akşamda. Kesinlikle kutunuzu kontrol edin kapıya bıraktık siz gelin alın gibi şeyler derse bırakmasın siz gözünüzle görüp teslim alın. İyi günler.
Hocam gecmis olsun urunlerin durumnda birsey yoksa normal cogu kisiye boyle gelmis kargo firmasinin ayibi bu ve hayirli olsun bu arada iyi gunlerde kullanin

Vatan.Delisi

80+ Bronze
Selam arkadaşlar. Bende sistem ilk çıktığı zamanlarda alanlardanım kargo mesai saati bitimine yakın gelmiş, eşim çocukla uğraşırken kapıyı açmaya yetişememiş kargocuda kutuları kapıya bırakmış. Kargonun durumu şu şekilde yorum sizin bu kutunun başına ne gelmiş olabilir? Alıntıyı görüntüle

Üstteki kutunun durumuna asabım bozuldu kargolarda dönen olayları da duydukça yorum yapamıyorum. Neyse video çekerekten kutuları açtım Allah'tan fiziksel bir sıkıntısı yoktu. Kasayı kurdum sorunsuz kullandım dün akşamda. Kesinlikle kutunuzu kontrol edin kapıya bıraktık siz gelin alın gibi şeyler derse bırakmasın siz gözünüzle görüp teslim alın. İyi günler.
Hayırlı olsun umarım sorunsuz bir şekilde uzun yıllar kullanırsınız

vonaleee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Gozalak
nasıl bırakıp gidebilir kargoyu ya? imza falan alması gerekmiyor mu ya biri oradan alıp gitse

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ

xmert96x

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Mert Çevik

aras kargamouydu?

mrty1988

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Murat Yoğun
Hayırlı olsun umarım sorunsuz bir şekilde uzun yıllar kullanırsınız
Teşekkür ederim. umarım senin siparişte eline sorunsuz bir an önce ulaşır uzun zaman kullanırsın :)

nasıl bırakıp gidebilir kargoyu ya? imza falan alması gerekmiyor mu ya biri oradan alıp gitse
Uzun zamandır teslim aldığım hiç bir kargoya imza atmadım. kod geliyor temassız teslimat diye onu paylaşıyorsun teslim alıyorsun. Personele bağlı kapıya bırakma durumu ama çoğu bırakıyor içerden sesi duyarsa bırakıyorum diyip gidiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu yaşadığım durum yurtiçi ile ama hepsinde aynı sorun var. Bir ürün alırsam merhametli kargoculara denk gelmeyi temenni ediyorum :D

AsesuyNo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Talha AYDIN
Kargom az önce dağıtıma çıktı kargo konusunda niraz endişelerim var. Kutuda yırtık ezik vs. varsa tutanak tutup iade etmem mi gerekiyor? Böyle bi durumda işlem adımları nasıl oluyor. Kargoyu tekrar gaming gen şubesine mi kargoluyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Yiğitcan
20 TL ye bir internet sitesinden aldım şuan hatırlamıyorum sitenin ismini ama aratsanız kolayca bulursunuz.
hocam nasıl o kadar uygun oluyor windows orjinali 1-2k civarı olmuyor mu ? eğer o fiyatlardaysa orjinal key ben de alayım çok ucuz geldi anlamadım. Birde hangi key alıyorum windows 11 home olarak mı pro olarak mı farkediyor mu ? yoksa w11 olarak alsam aynı mı hepsi ?

Enes ARS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Enes Arslanbaş
hocam nasıl o kadar uygun oluyor windows orjinali 1-2k civarı olmuyor mu ? eğer o fiyatlardaysa orjinal key ben de alayım çok ucuz geldi anlamadım. Birde hangi key alıyorum windows 11 home olarak mı pro olarak mı farkediyor mu ? yoksa w11 olarak alsam aynı mı hepsi ?
Win 11 Pro olarak aldım, bu kadar ucuz olması aslında pek de legal değil. İnternetten araştırırsanız neden bu kadar ucuz olduğunu bulabilirsiniz, ben burada yanlış - eksik bilgi vermeyeyim.

Minc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Mücahit Özderya
Merhabalar
DA GT2 dağıtımda şu an elime ulaştığında kendi ssd mi takıp hazır win 10'umu kullansam ve sadece anakart biosunu güncellesem kafi midir? Yoksa win 11 mi kullanmalıyım

vonaleee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Gozalak
sipariş verirken adresi yanlış yazmıştım.daha doğrusu fatura adresi ile teslimat adresi farklıydı ama aynı yazmışım..

canlı yardımdan ulaştım mail at dediler..maile cevap gelmedi aradım.düzelttik dediler..ama yine de yanlış adrese gitti...neyseki tanıdık biri ama şimdi birde kargo masrafı çıkacak

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Yiğitcan
Win 11 Pro olarak aldım, bu kadar ucuz olması aslında pek de legal değil. İnternetten araştırırsanız neden bu kadar ucuz olduğunu bulabilirsiniz, ben burada yanlış - eksik bilgi vermeyeyim.
internete baktımda 105 civarına bulabildim aldığınız linki atabilir misiniz özelden ? birte retail key mi oem key mi görebiliyor musunz ?

Top Bottom