Neler Yeni

Yeni evlenenler mutlu musunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
.
Instagram Reels çift videoları oldu. Özendiğim çiftler var. Yeni evlenip çocuksuz gezme dolaşma, şehir-şehir gezmek eğlenceli geliyor. Hayatımda 1 sevgilim olmuş 1 haftalık ve yaş 20. Sevgili-flört işlerine girmeden evlenip ilk birkaç sene çocuk istemediğimi belirtip, 2-3 sene eşle gezme dolaşma fikri geliyor. Aileden ayrı kalıyorum, ev yemeği gibisi yokmuş. Ev yemeği yemek, birine sarılarak uyumak ve her sabah sevdiğinin gözlerine bakarak uyanmak, görmek nasıldır? Yeni evlenenler mutlu mu? Hayatınız nasıl geçiyor?

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
git sevgilinle aynı evde yat yemeği de dışarıdan söyle adile sultan ev yemeklerinden bi söyle bidaha validenin yemekleri istemezsin

Kontfire

80+ Silver
@Kontfire Sen yeni evliydin hocam anlat bakalım neler tecrübe ettin? Zorla orada temizlik ev işi yapıyorsan gözlerini kırp çaktırma ehm :kekw:
Hocam bizim 8 yıllık ilişkimiz vardı, 4 aydır da evliyiz (bi maşallah alırım):kekw:

Ben bekar hayatı da yaşadım o yüzden ev işleri bana zor gelmiyor, her işi bölüşüyoruz o da çalışıyor çünkü. Birimiz yemek yapıyorsa diğeri sofrayı kuruyor ya da bulaşıkları sudan geçiriyor. Ne bileyim biri yerleri süpürüyorsa diğeri çamaşır seriyor. Evlilikte her şey paylaşmak yani. Ben uzun zamandır tanıyınca tabi huyunu suyunu biliyorum buna rağmen anlaşamadığımız yerler oluyor ama alttan alıyoruz kısa süre sonra . Bazen ben alttan alıyorum bazen o .

Birlikte eğlenme kısmı çok güzel yani en sevdiğin kişi ile konsere , talkshow a ne bileyim bir orkestraya falan gitmek en sevdiğimiz aktiviteler. Şu aralar akşamları spora gidiyoruz mesela. İmkan el verirse yurtdışına tatil düşünüyoruz , siftahı mısıra giderek yapmıştık. Akşamları işlerimiz bitince o dizisini izliyor ben ps5 de takılıyorum. Veya yemekten sonra birlikte dizi izliyoruz.

Bence hayat eş olunca güzel yani. Tek dezavantaj diyebileceğim şey şu olabilir, evdeki kurallar ortak belirleniyor çünkü herkesin alışkanlıkları farklı. Yalnız kendin yaşıyormuş gibi harekt edemiyor insan yani. o.O2

Kara*

80+ Silver
Hocam bizim 8 yıllık ilişkimiz vardı, 4 aydır da evliyiz (bi maşallah alırım):kekw:

Ben bekar hayatı da yaşadım o yüzden ev işleri bana zor gelmiyor, her işi bölüşüyoruz o da çalışıyor çünkü. Birimiz yemek yapıyorsa diğeri sofrayı kuruyor ya da bulaşıkları sudan geçiriyor. Ne bileyim biri yerleri süpürüyorsa diğeri çamaşır seriyor. Evlilikte her şey paylaşmak yani. Ben uzun zamandır tanıyınca tabi huyunu suyunu biliyorum buna rağmen anlaşamadığımız yerler oluyor ama alttan alıyoruz kısa süre sonra . Bazen ben alttan alıyorum bazen o .

Birlikte eğlenme kısmı çok güzel yani en sevdiğin kişi ile konsere , talkshow a ne bileyim bir orkestraya falan gitmek en sevdiğimiz aktiviteler. Şu aralar akşamları spora gidiyoruz mesela. İmkan el verirse yurtdışına tatil düşünüyoruz , siftahı mısıra giderek yapmıştık. Akşamları işlerimiz bitince o dizisini izliyor ben ps5 de takılıyorum. Veya yemekten sonra birlikte dizi izliyoruz.

Bence hayat eş olunca güzel yani. Tek dezavantaj diyebileceğim şey şu olabilir, evdeki kurallar ortak belirleniyor çünkü herkesin alışkanlıkları farklı. Yalnız kendin yaşıyormuş gibi harekt edemiyor insan yani. o.O2
Maşallah tekrardan mutluluklar tabii ki acısıyla, tatlısıyla, eş veya sevgili başka olur. Yeterince tecrübe etmişsiniz siz zaten darısı biz ve forum canavarlarına, bende bu kadar ileriye gitmedi genellikle laf yedim, tatlı olarak üstüne yemediğim yeni lafları yedim, doydum teşekkürler 🙃

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,981
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Değilim ama evli olmak isterdim hayatını sevdiğin biri ile paylaşmak akşam işten yorgun döndüğünde kapıyı açarken eşinin hoşgeldin hayatım demesi hele birde kapıya baba diye koşan birde kızın varsa değme keyfine ben bugüne kadar hep ciddi düşündüm ilişkilerde ne erken ne de geç evleneceksin çocuğun askere giderken baston tutmayacaksin çocuğunla birlikte büyüyeceksin çocuk olacaksın bence ideal evlilik yaşı 27 tabi o olgunluğa erişmek lazım kimisi o kafada değil ben şuan 26 yaşındayım evlilik düşünüyorum tabii ki çok şükür evim var arabam da var ama evlenilecek kız yok gerçekten aile terbiyesi almış oturmasını kalkmasını bilen biri ile kısaca benim yüreğimin güzelliği gibi biri ile evlenmek istiyorum rabbim herkese hayırlısını versin mevlam neylerse güzel eyler o en doğrusunu eyler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,311
Üyeler
151,879
Son üye
chickinsout
Top Bottom