Neler Yeni

Yeni Fiyat Performans Sistemim İçin İstekleriniz

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

ReDanger

80+ Bronze

v3ttt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Hakan AĞCA
Dostum kanalın güzel, yaptığın işler güzel. Ama bu tarz F/P sistemler yaparken gerçekten kendi kişisel kullanımı için kullanacak arkadaşların alması için alınacak önlemleri alın lütfen. Adamın birisi ' Ben 13 tane aldım.' diyor. Birisi 'Ben altım. Al-sat yapıyorum.' diyor vs. vs. benzer örnekler dolu. Bunların önüne geçecek önlemler alabilirsek güzel olacak. Maksat f/p'lerden kullanacaklar nasiplensin. Bu arada sistem tam kıvamından bir sistem. Yeni gelecek olanlar da benzer olsa yeterlidir bence. r5 3600 + rtx2060 candır.

gokhan.url

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
312
İsim
Gökhan
Evet yeni sistemin neyi var ki? Gayet mukemmel is gorebilecek bir sistem :) aynisi gelse stok sikintisi olmasa fena mi olur kardesim
aynısını niye yapsın aynısını yapacağına stoğu yükseltmeye çalışırdı 3 tane farklı fiyatlarda sistem gelecek 1. gelen orta düzeyde fiyattaydı

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Ali Ekber AKOT
Arkadaşlar 50K like geldi ve yeni sistem için kolları sıvadım. Yorumlarda ihtiyaç duyduğunuz sistem özelliklerini kabaca yazmanızı istiyorum. ÖRNEK "B işlemci + C ekran kartlı sistem" veya daha detaylısını yoruma yazabilirsiniz.

NOT: Bu konu ciddi bir konudur konunun dışında yorum yapmayın uyarı alırsınız.

Alıntıyı görüntüle
abi ryzen 5 5600x ve rtx 3060 bulamıyorum artık bulsam da mesela 1 tb m2 ssd istiyorum ve yok bulunmuyor 3. sistem toplamasını böyle bir sistem toplasan efsane olur

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,657
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
abi ryzen 5 5600x ve rtx 3060 bulamıyorum artık bulsam da mesela 1 tb m2 ssd istiyorum ve yok bulunmuyor 3. sistem toplamasını böyle bir sistem toplasan efsane olur
512 al onu sat sonra git 1tb al kimse 1tb ssd koycam diye butceyi 800 tl arttirmaz

phxey41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
kerem
Arkadaşlar 50K like geldi ve yeni sistem için kolları sıvadım. Yorumlarda ihtiyaç duyduğunuz sistem özelliklerini kabaca yazmanızı istiyorum. ÖRNEK "B işlemci + C ekran kartlı sistem" veya daha detaylısını yoruma yazabilirsiniz.

Alıntıyı görüntüle
1660 süper AMD ryzen 5 3600
1660 süper intel bir İşlemci
2060rtx AMD ryzen 5 3600
2060rtx intel. Bir İşlemci

theboss55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Erdogan kodal
ekran kartı ve işlemcisi saglam olsun reis , şimdiden teşekkürler

Morepa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emir Can El
1660 superli olsun da nasıl olursa olsun abi bir de itopyada da5 e sınır koymamışlar bir kişi 13 tane almış hakkımız yeniyor

eXe-Dracarys

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Huseyin
aynısını niye yapsın aynısını yapacağına stoğu yükseltmeye çalışırdı 3 tane farklı fiyatlarda sistem gelecek 1. gelen orta düzeyde fiyattaydı
Kardesim sen hangi sistemi istiyorsan onu yaz. Ben istedigim sistemi yazdim. İsterse eski sistemlerine benzesin veya benzemesin. Ayrica sistemin ana hatlari ryzen 5 3600 ve rtx 2060 olmasi da yeterli bir durum. Corsairin bir tane kasasi yok sonucta. Toxiclik yapmanin luzumu yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes tozak

Alıntıyı görüntüle
Rtx 2060

gokhan.url

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
312
İsim
Gökhan
Kardesim sen hangi sistemi istiyorsan onu yaz. Ben istedigim sistemi yazdim. İsterse eski sistemlerine benzesin veya benzemesin. Ayrica sistemin ana hatlari ryzen 5 3600 ve rtx 2060 olmasi da yeterli bir durum. Corsairin bir tane kasasi yok sonucta. Toxiclik yapmanin luzumu yok.
kusura bakmayın. iyi forumlar :)

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom