Neler Yeni

Yeni Fiyat Performans Sistemim İçin İstekleriniz

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Arkadaşlar 50K like geldi ve yeni sistem için kolları sıvadım. Yorumlarda ihtiyaç duyduğunuz sistem özelliklerini kabaca yazmanızı istiyorum. ÖRNEK "B işlemci + C ekran kartlı sistem" veya daha detaylısını yoruma yazabilirsiniz.

NOT: Bu konu ciddi bir konudur konunun dışında yorum yapmayın uyarı alırsınız.

Alıntıyı görüntüle
Şahsi fikrim benzer MD2 fiyat bandında yani monitörsüz olarak toplanması ve fiyat bandı 3000-4500 arası olmalı. Çünkü MD2 de monitörsüz zaten sistem 3300 geliyordu. Bunu düşündüğümüzde bu sistem stoğunun hızla bitmesi benzer özelliklerde sistemin ihtiyacının fazla olduğunu gösteriyor. Yine AMD işlemcili (çünkü anakart soketleri ileriye dönük), GTX 1650, 1650S,1660,1660S - RX 5500XT, 5600XT ekran kartlarından sisteme uygun olan seçilerek mümkün olduğunca 4000 bin altı (MD2 skalasını yakalamak için) bir sistem oluşturulmalı diyorum. Çünkü MD2'nin çok hızlı bitmesinin bir yanı fiyat avantajının yanı sıra düşük bütçeli ailelerin aradığı fırsattı. Donanım Arşivi ailesine yetersiz kaldığından bence benzer skalada alamayan, yetişemeyen kişilere bir fırsat verilmeli MD2'nin sadece kasa F/P değerine yakın bir sistem oluşturulmalı. Dilerim ki birazcık katkım olur sistemde. :giggle:🙏 @Abdullah Hacıgül @Mehmet Yılmaz Dilerim ki yaptığınız işi devam ettirirsiniz çünkü hakkını gerçekten veriyorsunuz.

Meddmen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mehmet Emin DEDEMEN
Arkadaşlar 50K like geldi ve yeni sistem için kolları sıvadım. Yorumlarda ihtiyaç duyduğunuz sistem özelliklerini kabaca yazmanızı istiyorum. ÖRNEK "B işlemci + C ekran kartlı sistem" veya daha detaylısını yoruma yazabilirsiniz.

Alıntıyı görüntüle
r5 2600 + rx5500xt 8gb

BAHADIR64

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Bahadır
Yüksek bütçeli sistemler zaten bir şekilde toplanıyor fakat 2500TL gibi bütçede maalesef imkansız gibi oluyor. (0 şekilde)

musabltx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Musa BULUT

Alıntıyı görüntüle
Ryzen 3 3100 ya da ryzen 5 1600 af
b450m pro m.2
rx 580 8gb
240 gb ssd
bellek 8gb 3200 mhz olabilir markalar da uygun fiyata göre artık

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kerem

Alıntıyı görüntüle
Abi fiyat performans olsun bu sefer aslında 4.5k ya rx580 ryzen 5 1600 lü sistem gider gibi yanınada kulaklık hediye :)
bu sistemi alacaktım 1 günde stoklar tükendi (ebebeynlerimi ikna etme aşamasına gelmeden stoklar tükendi bu donanım arşivi farkı :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bilal Resul EMİR

Alıntıyı görüntüle
Abi 24 Kasım günü yayınladığın pcnin stoğunh artırsan yeter bence.

burakismailogl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Burak Ismailoglu
Kral hem yayın odaklı hem de oyun odaklı bir PC on numara olur .

Ryzen 5 3600 veya 3600X
Gigabyte RTX 3060Ti gaming
Ram de (8x2) 16 GB 3200 MHz falan olursa tadından yenmez. Aşağı yukarı böyle bir PC 10.000₺ oluyor diğer bileşenleri ile . Sen de güzel bir indirimli yaparsan söz veriyorum alacağım :D Çok ciddiyim rtx 3060'lı bir PC çıkarmanı bekliyorum apoo. Saygılar
a-aga fiyat performans :(

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
habil pehlivan

Alıntıyı görüntüle
AMD işlemcili ve NVİDİA ekran kartlı olsun yeter benim için (NVİDİA ekran kartlarını daha çok seviyorum)

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Enes Yılmaz
İçinde yine monitör dahil olsun ve ekran kartı çift fanlı olsun ayrıca Bulunacak monitör 144hz olursa mükemmel olur bu dediğim özellikle fiyat açısından zorlayıcı olsada diğer sistemden 500TL daha fazla arttırılarak diğer sistem gibi mükemmel bir sistem çıkarılabilir yada toplanacak o sisteme 500TL civarı ve üstü bir fiyat arttırmak Göze batmaz diye düşünüyorum.Bu arada fiyatlar olarak imkansız şeyler demiş olabilirim kusura bakma abi önerimi diyeyim dedim :)

Koraybaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Koray Somuncu

Alıntıyı görüntüleryzen5 3500x ve 2060 lı sistem gelirse bence daha iyi olur

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
995,031
Üyeler
157,321
Son üye