Neler Yeni

Yeni Fiyat Performans Sistemim İçin İstekleriniz

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

M3m0lii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Fırat Topal
Yaptığın sistemler evet f/p kralı ama yine de güçlü bir sistem olmuyor. Benim ricam RTX 3060ti veya rx 6800 bulunan bir sistem. Rx 6800 sistem 10 bin TL yi geçiyor bakalım üst düzey sistemlerde ne kadar indirim yapabiliyorsun biraz da bütçesi olanlar için sistem yap lütfen.
Kimse almaz bu ekonomide.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mahmut Yetkin
Arkadaşlar 50K like geldi ve yeni sistem için kolları sıvadım. Yorumlarda ihtiyaç duyduğunuz sistem özelliklerini kabaca yazmanızı istiyorum. ÖRNEK "B işlemci + C ekran kartlı sistem" veya daha detaylısını yoruma yazabilirsiniz.

NOT: Bu konu ciddi bir konudur konunun dışında yorum yapmayın uyarı alırsınız.

Alıntıyı görüntüle
aga bence i5 10.nesil tercihin olsun rx580 veya 570 olsun en ekonomik şuanki trnin göreceği en iyi sistem bu olabilir saygılarimla

Zirko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Ahmet Tuğrul sururi
Hayır h410 da kullanabilirsin ve r5 3600 ile arasında yine fark oluyor.
Çok hakim olmamakla birlikte Abdullah'in karşılaştırma videosunda 10400 yerine ryzen almak daha mantıklı diyordu . Birçok karşılaştırma sonucu bunu söyleyince etkilendim.

fray1332

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Osman
Abi MD2 sistemi tam bana göreydi çıktığına çok sevinmiştim tam siparişimi tamamlıyordum stok bitti bence MD2 gibi fiyatlı bir sistem toplamalısın çok kişide aynı benim gibi stok bittiği için alamadı aynı fiyat aralığında herkese uygun olur toplarsan çok mutlu olurum

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,063
İsim
Zeki Müren
Arkadaşlar 50K like geldi ve yeni sistem için kolları sıvadım. Yorumlarda ihtiyaç duyduğunuz sistem özelliklerini kabaca yazmanızı istiyorum. ÖRNEK "B işlemci + C ekran kartlı sistem" veya daha detaylısını yoruma yazabilirsiniz.

Alıntıyı görüntüle
i5 10400 f+rtz 2060 lı sistem güzel olur ama monitörsüz olsun

ErTeCa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eray
Instagram
er.te.ca
Steam
byerteca
Usta, karantinada biz işsiz kalanları düşünerek ileride upgrade e açık ama şu an da monitör kırmadan idare edebilecek bir sistem sana benden ve benim gibilerden baya dua kazandırır, paraya ek. Şimdiden eyvallah.

Mugocans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
MuhammetCan Kozoğlu
Abim bütçemiz 4.000 TL 75hz monitörlü sistem yaparmısın bilgisayarım 5 yıllık minecrafttan başka oyun oynayamıyorum

Asilhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Asilhan Yardımcı

Alıntıyı görüntüle
Kral tam 5 aydır sistem alıcam doğru zamanı bekliyorum eğer yeni yapıcağın sistemde 2060s ve ryzen 7 2700x gibi veya buna yakın performans veren bi sistem yaparsan çok mutlu edersin düşük sistem bekleyen arkadaşlarımız faydalandı şimdi biraz daha üst seviye yaparsan gerçekten inanılmaz mutlu olucağım seviyorum seni kendine çok iyi bak çok heyecanlıyım yeni sistemi bekliyorum. 🤗

Son düzenleme:

Lionkng

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Efe Mert Şengelen
Doğru söylüyosum herkesin bütçesi yetmiyor ama üst düzey sistem almak da isteyenler vardır diye düşünüyorum. Sonuçta ucuz sistemlerde stoklar dayanmıyor belki üst düzey sistemlerde stok durumu daha rahat olur
ama az kişi olur. abdullah abi pc hocası gibi ayrı bi jest yapar üst düzey tayfa için

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Abdulkadir Murat
ben de pc alıdam bunu bekliyorum isteğimde :). ABİ İ3 10100f msı radeon rx 5500 xt mech 4gb sen yaparsınnn bi güzellik

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom